Kurs65512

Bitmarket

Bitcantor1

NBP2Miesiąc temu Prezes NBP stwierdził, że kryptowaluty to jazda bez trzymanki oraz przestrzegał przed lokowaniem w nich oszczędności. Właśnie ruszyła akcja informacyjna na większą skalę, czemu efektem jest strona internetowa uwazajnakryptowaluty.pl.

Futures1Wczoraj mimo kłód rzucanych przez banki ruszyły kontrakty terminowe na giełdzie Chicago Board Options Exchange.

BułgariaZnanych jest wiele historii o zagubionych dawno temu i odnalezionych bitcoinch wartych dziś fortunę. Rząd Bułgarii może być właśnie posiadaniu bitcoinów zarekwirowanych kilka miesięcy wcześniej, wartych tyle co około 18% zadłużenia kraju.

WenezuelaFlagWenezuela to kraj, który do niedawna dzielnie z kryptowalutami walczył. Dziś kryptowaluty okazują się być szansą na wyjście z potężnego kryzysu ekonomicznego oraz ominięcie amerykańskiej blokady finansowej.

PWC1Azjatycki oddział jednej z największych firm księgowo-doradczych na świecie akceptuje bitcoiny.

Bitcoin11000Kurs Bitcoina już niemal każdego dnia bije nowe rekordy. Sytuacja nie będzie trwała wiecznie. Niemal każdemu wzrostowi zawsze towarzyszy korekta a im wzrost silniejszy tym potencjalna korekta głębsza.

DragonMintWiodący producent koparek czyli BitMain może czuć się zagrożony. Już za cztery miesiące, na rynku pojawi się nowa i bardziej wydajna od Antmintera S9, koparka DragonMint.

AtomicSWAPMiędzywalutowy atomic swap jest formą transakcji w której strony wymieniają się kryptowalutami bez pośrednictwa instytucji typu giełda czy kantor.