za
binance Changpeng Zhao

Giełda kryptowalut Binance: rejestracja krok po kroku

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Giełda kryptowalut Binance: rejestracja krok po kroku

Z poprzedniego artykułu dowiedziałeś się już kto stoi za utworzeniem platformy oraz dlaczego jest ona aktualnie oceniana jako jedna z najlepszych światowych giełd z kryptoaktywami. Na Binance znajdziemy blisko 600 par wymiany kryptowalut, co sprawia, że jest to bardzo uniwersalna platforma. W tym artykule poświęconym platformie Binance, omówimy krok po kroku, jak wygląda rejestracja na giełdzie.

Rejestracja na Binance jest banalnie prosta, a cała procedura zajmuje kilka minut. Aby rozpocząć proces rejestracji, należy wejść na stronę giełdy pod tym linkiem. Pojawia się nam pole rejestracyjne:

binance

Podajemy w nim swój email, hasło spełniające wymogi bezpieczeństwa oraz ID polecającego – możesz tutaj podać nasze ID: AMA10X9P, tym samym wesprzeć rozwój serwisu Bitcoin.pl. Zaznaczamy jeszcze wymagane pole, poświadczając tym samym, że mamy ukończone 18 lat i zapoznaliśmy się z regulaminem serwisu.

Po wypełnieniu wszystkich pól, trafiamy na prostą łamigłówkę, polegającą na nałożeniu puzzle’a w odpowiednie miejsce. Czy to jakiś sprawdzian naszego IQ? Nie! Chodzi po prostu o wyeliminowanie rejestracji całych hord botów.

binance

Po tym punkcie otrzymujemy komunikat dot. przesłania na naszą skrzynkę pocztową linku weryfikacyjnego:

binance

Wchodzimy więc na naszą skrzynkę mailową, którą podaliśmy w pierwszym kroku i klikamy na link. Wyświetla się nam komunikat:

Wreszcie! Udało się! Mamy konto na Binance!

binance

Weryfikacja na giełdzie Binance

Tak jak wspomnieliśmy w poprzednim artykule, samo konto bez weryfikacji danych pozwala wypłacać nam 2 BTC w skali 24 h. Jeśli mamy większe potrzeby, musimy przejść proces zweryfikowania naszych danych.

Możemy założyć konto indywidualne lub firmowe. Na potrzeby tego artykułu zajmiemy się tym pierwszym. Jak widać, do weryfikacji przyda się nam jeden z trzech typów dokumentów: paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy.

Wybieramy jedną z opcji i przesyłamy skan dokumentu. Następnie jesteśmy proszeni o przesłanie swojego zdjęcia:

Pozostaje nam jeszcze pobranie na telefon aplikacji mobilnej Binance. Jest dostępna w Google Play i AppStore, a link do jej pobrania ukaże się podczas weryfikowania konta, pod linkiem “Download >>”

Po instalacji aplikacji, przechodzimy do zakładki “Account” i wybieramy opcję “Scan“. Za pomocą aplikacji skanujemy podany kod na stronie weryfikacji.

Po zeskanowaniu kodu QR musimy jeszcze dokonać selfie przednią kamerką naszego smarfonu. Po chwili usłyszymy robota mówiącego “Please blink now“. Mrugamy i… gotowe ! Teraz czekamy jeszcze na pełną weryfikację ze strony giełdy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności

Bitcoin logo
BitcoinBTC
65 118,23 USD-0,40%
Ethereum logo
EthereumETH
3544,97 USD0,12%
Tether logo
TetherUSDT
1,00 USD0,08%
Binance Coin logo
Binance CoinBNB
598,49 USD0,29%
Solana logo
SolanaSOL
134,65 USD-3,55%
Lido Staked Ether logo
Lido Staked EtherSTETH
3545,38 USD0,12%
USDC logo
USDCUSDC
1,00 USD0,13%
XRP logo
XRPXRP
0,49 USD-0,45%
Dogecoin logo
DogecoinDOGE
0,12 USD-2,39%
Toncoin logo
ToncoinTON
6,98 USD-2,41%