za

GamerCoin – token GamerHash do nabycia w private sale

GamerCoin – token GamerHash do nabycia w private sale

To jeden z najbardziej rozpoznawalnych polskich projektów na międzynardowej scenie blockchainowych start-upów. W ciągu 2 lat od startu, zespół z Poznania stworzył platformę, która przyciągnęła ponad 500 000 użytkowników z całego świata. Jest to wynik, który zasługuje na uznanie, porównując te liczby z innymi projektami, nie tylko w skali naszego kraju, ale również globalnie. Platforma umożliwia graczom i minerom zarabianie na udostępnianiu mocy obliczeniowej swojego sprzętu. Wszyscy użytkownicy mogą dodatkowo skorzystać z aplikacji mobilnej – Play&Earn, która aktywizuje do wykonywania prostych czynności, umożliwiając zarabianie wewnętrznej waluty, wymienialnej na produkty w sklepie.

Zarobione w te dwa sposoby kryptowaluty możemy wypłacać na zewnętrzny portfel lub przeznaczyć na zakupy w sklepie GamerHash – gdzie do wyboru są produkty ponad 600 partnerów projektu. Możemy wybierać spośród doładowań do kont Steam, Netflix, kart SIM najpopularniejszych sieci komórkowych, bonów na zakupy w Allegro, czy do jednego z tysięcy sklepów Żabka i Biedronka.

Aplikacja jest dostępna zarówno w wersji desktopowej, jak i na urządzenia mobilne (iOS & Android). Aplikacje mobilne w zaledwie 2 miesiące zostały pobrane ponad 5000 razy – co jest kolejnym rekordem polskiego team, biorąc pod uwagę, że nie były reklamowane.

Ale – co najważniejsze – projekt urósł do obecnych rozmiarów bez przeprowadzania ICO, dzięki finansowaniu ze środków prywatnych i funduszy VC, które uwierzyły w potencjał GamerHash. Projekt posiada silne podstawy biznesowe i jest przygotowany na skalowanie modelu w Azji.

Prezentacja w formie wideo:

 

Token GamerCoin (GHX)

gamercoin - informacje o tokenie

Tym co odróżnia firmę GamerHash od większości projektów na rynku, jest bardziej logiczna kolejność prowadzonych działań. Zamiast obiecywać złote góry, zespół najpierw stworzył w pełni działający produkt i zbudował wokół niego wielotysięczną społeczność. Dopiero mając na koncie sukcesy, w postaci działającej platformy, zaangażowanych użytkowników i licznych wygranych konkursów dla start-upów, GamerHash zdecydował się dodać na platformę swój token GamerCoin (GHX).

Zastosowania GamerCoina (GHX)

  1. Zamawianie produktów w sklepie GamerHash z dodatkowym bonusem. Zakupy przy użyciu GHX zapewnią użytkownikom najniższe możliwe ceny lub tzw. tokenback – zwrot tokenów po zakupie, nawet do 50%.
  2. Dostęp do dedykowanych zawodów i wydarzeń dla posiadaczy tokenów GHX. Posiadacze tokenów GamerCoin będą otrzymywać bonusy na platformie GamerHash (nagrody, dodatkowe rabaty, itd.).

Dodatkowo, użytkownicy będą mogli otrzymywać tokeny GHX bez konieczności kupowania ich na giełdzie, m.in. poprzez:

  1. Udostępnianie niewykorzystanej mocy obliczeniowej swoich komputerów. Dodatkowy 20% bonus w tokenach GHX trafi na portfele zintegrowane z ekosystemem GamerHash. Użytkownicy będą mogli wypłacić je lub wykorzystać podczas zakupów w sklepie. Przykładowo, każde 10 USD wykopane przez użytkownika to dodatkowe 2 USD w tokenach GHX.
  2. Aktywność na platformie GamerHash.
    Użytkownicy mogą otrzymywać nagrody również za wykonywanie prostych zadań zlecanych przez partnerów, na platformie Play&Earn.

Tokeny GamerCoin możemy nabyć teraz w fazie private sale.

M.in. za pośrednictwem Bitcoin.pl, dzięki naszej współpracy z projektem GamerHash. W ten sposób, z jednej strony wesprzemy inicjatywę, a z drugiej – dostaniemy dostęp na preferowanych warunkach do tokena, który niebawem pojawi się na wielu giełdach kryptowalut (na ten moment, oficjalnie potwierdzono już współpracę z giełdą CoinDeal oraz BitForex). Dodatkowo GamerHash jest na zaawansowanych etapach negocjacji w zakresie partnerstw z kilkoma projektami z top 20 CoinMarketCap, a wieści o tym niebawem rozejdą się po świecie. Pierwszy z partnerów został już ujawniony – jest nim ChainLink.[/vc_column_text][vc_column_text]

GamerHash i rynek gier

W roku 2019 cała branża gier wygenerowała przychody na poziomie 145 mld USD. Szacuje się, że w 2020 będzie to blisko 160 mld USD, a lockdown dodatkowo przyczynił się do wzrostu tej sumy. Każdego roku, obserwujemy wzrost wartości tego sektora gospodarki o około 9%. Na podstawie tych estymacji, w 2023 rynek ten powinien przekroczyć wartość 200 mld USD.

Branża gier dostarcza więc nie tylko rozrywkę, ale również ogromne przychody. Szacuje się, że społeczność grająca na komputerach stacjonarnych i laptopach to ponad 1.3 mld osób. Pomijając preferencje odnośnie samych rodzajów gier, które rzecz jasna są różne, wszyscy oni mogą potencjalnie korzystać z infrastruktury GamerHash. Biorąc pod uwagę obecną liczbę 500 000 użytkowników platformy, aktualna penetracja rynkowa to zaledwie 0,003%, co pozostawia dużo miejsca na skalowanie projektu.

GamerHash jest członkiem Blockchain Game Alliance, w którego skład wchodzą m.in. Ubisoft, Atari, Matic, AMD i wiele innych międzynarodowych marek, których spis znajdziesz tutaj: https://blockchaingamealliance.org/bga-company-directory-2/. Polska branża gamingowa jest bardzo znana na całym świecie co potwierdzają także dane z BGA.

Taką społecznością jak ta zgromadzona na platformie GamerHash, może pochwalić się niewiele projektów. Projekt stworzony przez zespół z Poznania, zyskał uznanie nie tylko wśród użytkowników – przedsięwzięcie docenili również profesjonalni inwestorzy z funduszy VC. Projekt, wygrał m.in. Top 10 Tech Start-ups na Malcie, a także triumfował w trakcie Singapurskiego BlockShow. Jako trzecie trofeum, w ciągu trzech miesięcy, Artur Pszczółkowski (CMO & CoFounder) przywiózł z Miami, gdzie GamerHash świętował zwycięstwo na North American Bitcoin Conference. Zwycięstwa na gali gratulował m.in. Brock Pierce. Oprócz tego, wiodące medium branżowe – Cointelegraph uznało GamerHash za jeden z najciekawszych projektów na tle 200 innych, z którymi był porównywany.

GamerHash to jedna z najlepiej dopracowanych koncepcji, budujących drogę do adopcji kryptowalut, ponieważ nie wymaga by klient końcowy znał się na technologii, której używa. Dodatkowo, gracze jak nikt inny potrafią zrozumieć wartość cyfrowych assetów (unikatowy miecz w Word of Warcraft, czy skórka postaci w Counter-Strike). Sam CZ, założyciel jednej z największych giełdy kryptowalut na świecie – Binance, w tweetcie potwierdził, że “branża gamingowa będzie jedną z większych i prawdopodobnie jedną z pierwszych, które zaadoptują technologię blockchain”. 

Otwiera to drzwi do masowej adopcji na całym świecie. Warto zwrócić uwagę na niewielki hardcap zbiórki, który wynosi zaledwie 2 800 000 USD. Dodajmy do tego ograniczoną podaż tokenów oraz wielkość rynku gamingowego. Resztę matematyki zostawiamy Wam.

Jeśli dostrzegacie ten potencjał i chcielibyście jako pierwsi mieć w swoim portfelu GamerCoiny, możecie zostawić tu kontakt do siebie. Zespół GamerHasha skontaktuje się z każdym indywidualnie w celu ustalenia szczegółów.

Zespól GamerHash

Za każdym solidnym projektem stoją konkretne osoby, które pracowały na jego sukces. Oto kluczowi członkowie zespołu GamerHash:

Patryk Pusch – Założyciel i CEO. Poza GamerHashem, założył wiele projektów z branży gamingowej. W świecie kryptowalut jest obecny od 2013, kiedy to zaczął działać na rynku miningowym.

Artur Pszczółkowki – CMO. Wcześniej pełnił funkcję Head of Digital w globalnej korporacji zlokalizowanej w Szwajcarii. Posiada ponad 15 letnie doświadczenie w międzynarodowych korporacjach, planowaniu oraz wdrażani globalnych działań drogą online.

Michał Grzybkowski – CSO. Założyciel wielu projektów z sektora IT, geek, przedsiębiorca, autor książek oraz mówca. CEO w CoinPaprika.com oraz założyciel największego centrum danych w Polsce – Beyond.pl.

Lech Kalinowski – CTO. Doktor fizyki. Beneficjent grantów od National Science Centre (NCN) w latach 2015-2018. Zwycięzca Nvidia GPU Academic Grant Program w 2018. Wcześniej pracował nad nauczaniem maszynowym oraz programował rozwiązania technologiczne oparte o blockchain.