za

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

Kantor Bitcoin

Kantor Bitcoin dostępny online na stronie Bitcoin.pl, to miejsce, w którym szybko i bez zbędnych formalności zakupisz bitcoiny. Kupując bitcoiny przez nasz kantor, możesz liczyć na łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo swoich środków.

W przypadku problemów z realizacją transakcji, zapraszamy do kontaktu pod adresem: cryptowidget@ari10.com

Kantor Bitcoin umożliwia błyskawiczny zakup bitcoina bez rejestracji i zbędnych formalności. Internetowy kantor kryptowalut na Bitcoin.pl daje Ci 3 wygodne sposoby na zakup bitcoinów:
1. Kup bitcoin do 100 PLN, bez podawania numeru telefonu. Wystarczy, że podasz swój adres email i skorzystasz z szybkich płatności BLIK lub przelewu internetowego.
2. Kup bitcoin do 1000 PLN, wystarczy podać swój adres email i potwierdzisz zlecenie kodem SMS. Możesz skorzystać z szybkich płatności BLIK lub przelewu internetowego.
3. Kup bitcoin do 10 000 PLN po przesłaniu dokumentu tożsamości tj. dowodu osobistego lub paszportu (czynność ta jest jednorazowa). Wystarczy, że podasz swój adres email i potwierdzisz zlecenie kodem SMS. Możesz skorzystać z szybkich płatności BLIK lub przelewu internetowego.

Chcesz wymienić większe kwoty? Zrób to w stacjonarnym kantorze bitcoin w Warszawie

Jeśli potrzebujesz wymienić większe kwoty, zapraszamy Cię do bezpiecznego i błyskawicznego kantoru stacjonarnego bitcoin. Nasz stacjonarny kantor bitcoin mieści się w budynku Hotelu Marriott na poziomie -1 (w ścisłym centrum Warszawy). Dotrzesz do nas swobodnie dowolnym środkiem transportu. Dowiedz się więcej na temat stacjonarnego kantoru bitcoin w Warszawie.

Czym jest Kantor Bitcoin?

Kantor Bitcoin dostępny online na stronie Bitcoin.pl, to miejsce, w którym szybko i bez zbędnych formalności zakupisz bitcoiny. Kupując bitcoiny przez nasz kantor, możesz liczyć na profesjonalizm i łatwość obsługi oraz bezpieczeństwo swoich środków. Wystarczy tylko wybrać kwotę, za jaką chcesz otrzymać BTC i następnie kliknąć “wymień”. W kolejnym kroku należy podać swój email oraz adres portfela bitcoin, na który przelejemy Twoje BTC. Po wybraniu odpowiedniej metody płatności i dokonaniu transakcji, nasz system automatycznie wyśle Twoje bitcoiny na podany przez Ciebie adres. Poniżej przygotowaliśmy dla Ciebie listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Jak kupić bitcoiny za pomocą BLIK?

Aby zacząć korzystać z szybkich płatności BLIK, wystarczy pobrać aplikację mobilną swojego banku na smartfona. Po zalogowaniu do bankowości mobilnej wybieramy opcję “BLIK”. Zostanie utworzony kod BLIK, który należy podać na stronie transakcji w ciągu 2 minut od jego wygenerowania. Po podaniu prawidłowego kodu na stronie płatności, powinieneś otrzymać SMS potwierdzający transakcję. Wpisz kod SMS w swojej aplikacji bankowej i gotowe – płatność zrealizowana!

Jak szybki jest Kantor Bitcoin?

Zazwyczaj bitcoiny zakupione w kantorze, powinny pojawić się na Twoim portfelu kilkanaście minut od czasu finalizacji transakcji. Chcemy dostarczyć Twoje BTC w najszybszy możliwy sposób, jednak nie jesteśmy w stanie przyśpieszyć systemu transakcyjnego samego Bitcoina. Po odnotowaniu przez nas płatności, od razu wysyłamy zakupione bitcoiny, na podany przez Ciebie adres. Reszta zależy od aktualnej prędkości transakcji w sieci Bitcoina. Oczekiwanie na transakcję w sieci Bitcoin nie zajmuje zwykle dłużej niż 10-30 minut. W skrajnych przypadkach, gdy sieć jest przeciążona, czas potrzebny do zaksięgowania BTC na Twoim portfelu, może się wydłużyć.

Co to jest Bitcoin?

Bitcoin to międzynarodowa waluta cyfrowa, której wartość kształtuje się przez popyt i podaż. Często nazywany jest złotem Internetu – m.in. przez ograniczoną podaż, jak w przypadku złotego kruszcu, co czyni go również odpornym na inflację. Innowacja bitcoina polega też na decentralizacji, dzięki czemu bitcoiny przesyłane są bezpośrednio od osoby do osoby (sieć p2p). Czyni go to osiągalnym i dostępnym dla wszystkich w zasięgu Internetu lub sieci komórkowej. Każdy użytkownik BTC może błyskawicznie przesyłać swoje bitcoiny między dwoma dowolnymi miejscami na ziemi, bez pośredników i biurokracji.

PRZEJDŹ DO KANTORU

Czy Bitcoin jest legalny?

Obecnie w Polsce nie istnieją żadne zakazy czy regulacje co do posiadania i korzystania z bitcoinów oraz innych kryptowalut. Jedynym dokumentem bezpośrednio odnoszącym się do kryptowalut jest Ustawa z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (tekst jedn. Dz. U. 2018 poz. 723).

Dlaczego zakupienie bitcoinów poprzez kantor na stronie bitcoin.pl to dobre rozwiązanie?

Zgodnie z ideą kryptowalut, Ty powinieneś być jedynym właścicielem swoich cyfrowych aktywów. Dobry kantor powinien Ci to umożliwić. Po zakupie bitcoiny trafiają bezpośrednio na wskazany przez Ciebie adres portfela. Oczywiście zalecamy wybrać portfel, w którym to Ty jesteś wyłącznym właścicielem klucza prywatnego. Dzięki temu, masz największą kontrolę nad swoimi cyfrowymi aktywami.

PRZEJDŹ DO KANTORU

Jak bardzo bezpieczny jest kantor bitcoin?

Dokładamy wszelkich starań aby świadczone przez nas usługi spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa. System transakcyjny został zaprojektowany nie tylko z myślą o komforcie użytkownika, ale i jego bezpieczeństwie. Wszystkie połączenia między Tobą a serwerem są szyfrowane. Działamy wspólnie z regulatorem w oparciu o polskie prawo.

Czy zakup BTC wiąże się z jakimiś dodatkowymi opłatami?

Sieć Bitcoina utrzymuje się dzięki mocy obliczeniowej. Maszyny, które obliczają transakcje w sieci, zużywają energię elektryczną. W konsekwencji, pobór mocy niezbędny do utrzymania bezpieczeństwa i funkcjonowania sieci BTC jest równoważony m.in. przez koszty transakcji. Cenimy sobie Twój czas, dlatego najszybszy, a jednocześnie najtańszy sposób, który wykorzystujemy, to doliczenie ok. 0,0002 BTC (kwota jest uzależniona od obecnego obciążenia sieci) na pokrycie kosztów transakcji zakupionych przez Ciebie bitcoinów. Ten tani koszt przelewu sprawia, że BTC kupione przez Kantor Bitcoin szybko znajdą się na Twoim portfelu.

PRZEJDŹ DO KANTORU

własny kantor bitcoin

Otwórz swój własny Kantor Bitcoin Zarabiaj niezależnie od kursu

Stacjonarny kantor Bitcoin może działać jako niezależny punkt oferujący kupno i sprzedaż BTC lub stanowić dodatkową działalność przy już istniejących punktach usługowych.