za
zonda rejestracja gielda kryptowalut

Zondacrypto – rejestracja krok po kroku na giełdzie kryptowalut

Nexo Earn Aplikacja

Rejestracja na giełdzie kryptowalut zondacrypto jest bardzo prosta i zajmuje dosłownie kilka minut. Dzięki poniższej instrukcji możesz sprawnie założyć konto, nawet jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z kryptowalutami. Giełdę zondacrypto wyróżnia m.in. możliwość wpłat i wypłat w złotówkach, z czym najczęściej nie spotkamy się na innych giełdach. Ponadto, jest to intuicyjna i funkcjonalna platforma, która przypadnie do gustu zarówno początkującym, jak i bardziej zaawansowanym użytkownikom. Zondacrypto udostępnia również aplikację mobilną, dzięki której możemy swobodnie handlować kryptowalutami gdziekolwiek jesteśmy. Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem, w którym krok po kroku prowadzimy przez proces rejestracji i weryfikacji na pierwszej polskiej giełdzie kryptowalut.

Dlaczego warto zarejestrować się na giełdzie zondacrypto?

Giełda kryptowalut zondacrypto, jako jedna z nielicznych platform umożliwia wpłaty i wypłaty polskich złotych. Wiele zagranicznych giełd umożliwia wyłącznie wpłaty EUR, USD lub GBP, a w wielu przypadkach konto możemy zasilić wyłącznie za pomocą kryptowalut. Na platformie zondacrypto, z uwagi na jej polskie korzenie, oprócz wymienionych walut mamy do dyspozycji PLN. Możemy więc tutaj wpłacać i wypłacać środki w naszej rodzimej walucie. Jest to z pewnością znacznie wygodniejsze, niż operacje w walutach zagranicznych. Dzięki temu po wypłacie nie musimy korzystać z kantoru.

Istotnym czynnikiem przy wyborze giełdy jest bezpieczeństwo. Zondacrypto traktuje je priorytetowo, dzięki czemu użytkownicy mogą być spokojni o swoje środki. Giełda jest zarejestrowanym podmiotem, który uzyskał wszelkie niezbędne licencje pozwalające na handel kryptowalutami. Ponadto, z uwagi na przechowywanie środków w tzw. cold walletach, które nie są bezpośrednio połączone z głównym serwerem, platforma jest dobrze zabezpieczona przed niepowołanym dostępem z zewnątrz. Dzięki zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa, najstarsza polska giełda nigdy nie doświadczyła utraty środków – zdobywając tym samym zaufanie użytkowników.

Zondacrypto – rejestracja i pierwsze kroki

Rejestrację na giełdzie zondacrypto rozpoczyna się pod adresem: https://auth.zonda.exchange/register. Wpisujemy tutaj swój adres email, zaznaczamy wymagane zgody i klikamy “nie jestem robotem“. Następnie wystarczy nacisnąć przycisk “zarejestruj się”. Po chwili wyświetli się informacja o tym, że konto zostało utworzone. Teraz należy przejść do wiadomości w mailu i kliknąć w zawarty w niej link aktywacyjny.

zonda rejestracja 1

W kolejnym kroku otwórz wiadomość od zondacrypto, którą otrzymałeś na podany adres email. Następnie, w celu aktywacji konta naciśnij przycisk “aktywuj konto”. Następnie zostaniesz przeniesiony z powrotem na oficjalną stronę zondycrypto.

zonda-rejestracja-2

W tym kroku należy wpisać login, którym będziemy posługiwać się w serwisie, hasło, a na końcu kod zabezpieczający. Wszystkie te dane zapisz i schowaj w bezpiecznym miejscu, by nikt oprócz Ciebie nie miał do nich dostępu. Po wypełnieniu wszystkich pól, kliknij “dalej”. Na kolejnej stronie wybierz obywatelstwo i domyślną walutę, np. PLN. Aby ostatecznie potwierdzić rejestrację konta na giełdzie zondacrypto, kliknij “stwórz konto”.

Gratulacje! Twoje konto na giełdzie zondacrypto jest już zarejestrowane. Jedynym, co musisz teraz zrobić to zalogować się na platformę i dokonać weryfikacji, by móc w pełni korzystać z jej możliwości.

Weryfikacja konta na giełdzie zondacrypto

Po utworzeniu konta, automatycznie przeniesiesz się do panelu logowania. Od teraz będzie mógł logować się poprzez stronę: https://zondaglobal.com/pl/, posługując się podanym wcześniej loginem i hasłem. Po pierwszym zalogowaniu zobaczysz komunikat z informacją o konieczności weryfikacji konta. Z uwagi na to, że zondacrypto jest w pełni legalnym podmiotem, działającym zgodnie z prawem i podlega obowiązującym przepisom dotyczącym KYC i AML, jest zobowiązana do weryfikacji każdego użytkownika. Jest to również zabezpieczenie dla samych klientów, którzy mogą mieć dzięki temu pewność, że korzystają z usług zweryfikowanej firmy, przestrzegającej standardów bezpieczeństwa. Podobnym procedurom weryfikcji podlegają również inne legalnie działające platformy umożliwiające handel cyfrowymi aktywami.

Po kliknięciu w przycisk “zweryfikuj konto” zostaniesz przeniesiony na podstronę ze szczegółowymi informacjami odnośnie przebiegu procesu weryfikacji. Znajdziesz tu m.in. listę rzeczy, które będą Ci potrzebne w kolejnych krokach. Przyda Ci się dowód osobisty lub paszport, dokument potwierdzający Twój adres zamieszkania (może być to np. rachunek za media lub wyciąg bankowy z widniejącym tam Twoim adresem). Konieczny będzie też telefon z aparatem. Całość zajmie Ci około 10 minut.

W zależności od swoich potrzeb i tego, w jaki sposób będziesz korzystał z giełdy zondacrypto, wybierz odpowiedni typ konta. Do wyboru masz konto prywatne lub firmowe. Po wyborze odpowiedniej opcji, wpisz i potwierdź swój numer telefonu. Na podany numer po chwili otrzymasz kod, który należy podać w natępnym kroku.

zonda rejestracja 6

Po zatwierdzeniu numeru telefonu zobaczysz formularz, w którym należy podać podstawowe dane. Zostaniesz tutaj zapytany o imię, nazwisko, płeć, obywatelstwo, datę i kraj urodzenia oraz miejsce rezydencji podatkowej.

Aby dokończyć ten etap będziesz potrzebował następujących dokumentów:

  1. dowód osobisty lub paszport;
  2. zdjęcie twarzy (selfie) z dokumentem potwierdzającym tożsamość i kartką z napisaną bieżącą datą;
  3. dokument potwierdzający adres zamieszkania/zameldowania, nie starszy niż pół roku. Może być to np. rachunek za media, umowa z bankiem lub z ubezpieczycielem z widoczną pieczątką oraz podpisem, dokument z urzędu, potwierdzenie przelewu z konta, którego jesteś nadawcą lub wyciąg z konta bankowego.

Wymagane oświadczenia są ostatnim etapem weryfikacji konta na giełdzie zondacrypto. Gdy konto zostanie zweryfikowane dostaniesz wiadomość na skrzynkę email. Od teraz możesz cieszyć się pełną funkcjonalnością swojego konta i swobodnie handlować kryptowalutami. Życzymy owocnych działań na rynku.

Instrukcja rejestracji konta na giełdzie zondacrypto (dawniej BitBay) w formie wideo

Rejestracja konta na giełdzie zondacrypto przedstawiona jest również szczegółowo w poniższym materiale wideo.

Instrukcja weryfikacji konta na giełdzie zondacrypto (dawniej Bitbay)

Jak wspomnielimy, aby uzyskać dostęp do pełnych funkcjonalności giełdy, niezbędna jest weryfikacja. Cały ten proces przedstawiony jest również na poniższym wideo. Po jego zakończeniu możemy zalogować się na nasze konto zondacrypto, przesłać środki i rozpocząć handel kryptowalutami.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności