Jason Derulo zainwestował w solana

Kryptowaluty

Amerykański celebryta i muzyk Jason Derulo ujawnił na Twitterze, że zainwestował w kryptowaluty. Szczególnie zainteresował go projekt Solana (SOL). Co […]

Amerykański celebryta i muzyk Jason Derulo ujawnił na Twitterze, że zainwestował w kryptowaluty. Szczególnie zainteresował go projekt Solana (SOL). Co ciekawe, kupił jednostki tej cyfrowej waluty w czerwcu, czyli jeszcze przed mocnym wzrostem kursu.

Jason Derulo wszedł na rynek kryptowalut

Derulo napisał na Twitterze:

Postawiłem na solana w czerwcu. Wow, ale jazda! #krypto.

Jak widać, muzyk nie kryje zachwytu. Choć nie dodał, o jak dużej inwestycji mówimy, z pewnością wygenerował nią ogromny zysk, bowiem kurs SOL mocno wzrósł od momentu, gdy kupił on swoje coiny.

Przypomnijmy, że w czerwcu cena solana znajdowała się w przedziale od 25 do 41 USD. W sierpniu rozpoczęła iście szaleńczy rajd, a 4 września 2021 r. 1 SOL kosztowało już aż ok. 150 USD.

Jason Derulo

Celebryci na rynku kryptowalut

Wczoraj pisaliśmy też o tym, że zainteresowanie BTC wyraziła Paris Hilton. W swoim tweecie napisała, że „kocha” bitcoina.

Z kolei aktorka Reese Witherspoon przyznała, że od niedawna też jest inwestorem na rynku kryptowalut i kupiła ETH. Wcześniej podobne rzeczy dowiedzieliśmy się o Maisie Willaims (aktorka, którą można zobaczyć m.in. w serialu „Gra o Tron”) czy znanych muzykach, np. raperze 50 Cent czy członkach grupy Mastodon, którzy już kilka lat temu sprzedawali egzemplarze swoich albumów za BTC.

Warto zauważyć, że wejście na rynek celebrytów może być pewnym ostrzeżeniem…

Jednocześnie znani artyści i sportowcy coraz częściej interesują się też modelem NFT. W zeszłym miesiącu zawodnik NBA Stephen Curry kupił cyfrową grafikę Bored Ape za 180 000 USD. Był z nią powiązany blockchainowy token.

Legendarny biały raper Eminem ogłosił zaś w sierpniu, że wprowadza na rynek własną kolekcję NFT. Podobnie zachowała się polska grupa Behemoth czy zespół Megadeth, który sprzedał jednemu ze swoich fanów wizualizację powiązaną z tego typu tokenem.

Z kolei członek Slipknota, M. Shawn „Clown” Crahan, sprzedał swój pierwszy NFT na początku kwietnia. Chodziło o zdjęcie oryginalnego logo Knotfest’s Electric Theatre, na którym owady wylatują… z jego ust.

Fanem kryptowalut jest też lider Kiss. Gene Simmons w lutym tego roku chwalił się na Twitterze, że inwestuje w Cardano. Wcześniej pozytywnie wypowiadał się też nt. BTC.

Tagi
inwestycje Jason Derulo kryptowaluty SOL Solana

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.