Świat celebrytów otwiera się na kryptowaluty. Paris Hilton „kocha” bitcoina, zdobywczyni Oscara kupiła ETH

Bitcoin w mediach Świat

Mainstream coraz szerzej otwiera się na kryptowaluty. Celebrytka Paris Hilton opisuje w social mediach swoją „miłość” do bitcoina (BTC), podczas […]

Mainstream coraz szerzej otwiera się na kryptowaluty. Celebrytka Paris Hilton opisuje w social mediach swoją „miłość” do bitcoina (BTC), podczas gdy gwiazda kina Reese Witherspoon przyznała się swoim fanom, że zainwestowała w ether (ETH).

Paris Hilton „kocha” bitcoina

Paris Hilton, bizneswoman, dziedziczka fortuny Hiltonów, modelka i celebrytka, podkreśliła ostatnio, że „kocha” bitcoina.

Hilton skomentowała post Michaela Saylora, który brzmiał: „Diamenty mogą być twoim najlepszym przyjacielem, ale bitcoin jest wieczny”. Udostępniając tweet dalej napisała, że „kocha” BTC.

Wcześniej opublikowała na swoim blogu artykuł o NFT. Pisaliśmy o tym tutaj.

paris hilton bitcoin

Reese Witherspoon inwestuje w ETH

Z kolei aktorka Reese Witherspoon przyznała, że od niedawna jest inwestorem na rynku kryptowalut. Pochwaliła się tym na Twitterze.

Reese Witherspoon to amerykańska aktorka i laureatka Oscara za rolę June Carter w „Spacerze po linie”. Grała w wielu filmach, ale najbardziej znana jest z komedii romantycznych.

Społeczność kryptowalut powitała ją z wielkim entuzjazmem. Warto jednak zauważyć, że to nie pierwsze przypadki znanych osób, które przyznają, że inwestują w cyfrowe waluty.

Maisie Willaims, Mike Tyson i wielu, wielu innych

Przypomnijmy, że w listopadzie 2020 r. Maisie Willaims – najlepiej znana z roli Ary’i Stark z serialu „Gra o tron” – zapytała swoich fanów w social mediach, czy powinna inwestować w kryptowaluty. Głosy były podzielone, ale ponoć posłuchała zwolenników  BTC i kupiła swoje pierwsze coiny.

Z kolei gwiazdor YouTube, KSI, zauważył w sierpniu, że ludzie powinni traktować bitcoina jako długoterminowe narzędzie inwestycyjne.

To nadal nie koniec. Legenda boksu Mike Tyson także wykazał wcześniej zainteresowanie kryptowalutami. Podobnie jak żywa legenda hip-hopu Busta Rhymes.

Fanem BTC jest z pewnością 50 Cent. Raper sprzedawał w przeszłości swój album „Animal Ambition” właśnie za bitcoiny. Podobnie uczyniła grupa Mastodon, która udostępniała fanom swoją płytę „Once More 'Round the Sun” w zamian za BTC.

O krok dalej poszła Bjork, która kilka lat temu przy okazji promocji wydawnictwa „Utopia” wyemitowała swojego coina.

Tagi
bitcoin celebryci ETH kryptowaluty paris hilton

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.