Paris Hilton napisała artykuł o NFT

Blockchain Wiadomości

Paris Hilton udowodniła właśnie, że ​​jest nie tylko zainteresowana tokenami NFT, ale także dobrze rozumie potencjalne zastosowania tej technologii. W […]

Paris Hilton udowodniła właśnie, że ​​jest nie tylko zainteresowana tokenami NFT, ale także dobrze rozumie potencjalne zastosowania tej technologii. W poście na swoim blogu zatytułowanym „Jestem podekscytowana NFT – Ty też powinieneś być”, opisała, co zaintrygowało ją w nowym trendzie.

Paris Hilton jest zafascynowana NFT

Paris Hilton to dziś ikona popkultury, która promuje szereg produktów. Teraz ujawniła, że jest zafascynowana NFT.

Postrzegam NFT, czyli niewymienialne tokeny, jako przyszłość ekonomii twórców. Korzystając z technologii blockchain można pomóc twórcom zwiększyć wartość ich pracy i udostępniać ją fanom w czasie rzeczywistym

– napisała.

Dodała, że polityka lockdownów podczas globalnej pandemii „pokazała znaczenie światów cyfrowych i NFT”. Zauważyła, że dziś wiele osób przenosi swoje życie do sieci w poszukiwaniu rozrywki i kontaktów społecznych.

Zaczęłam zdawać sobie sprawę z tego, jak NFT mogą okazać się ważne i jaki będą miały wpływ na wirtualne światy. Grafika cyfrowa, moda lub branding mogą być wyświetlane na czyimś awatarze lub w wirtualnym środowisku, albo sprzedawane. Możesz już kupować wirtualne nieruchomości za pomocą NFT. W wirtualnym świecie zwierzaków Axie Infinity ktoś zapłacił kryptowalutami o wartości 1,5 miliona dolarów za dziewięć działek! Możesz także kupić wirtualne samochody

– napisała.

Hilton uważa też, że ​​NFT mogą również umożliwić branży modowej prezentację swoich projektów i produktów w formie cyfrowej. Pandemia utrudnia zaś obecnie organizowanie pokazów mody.

Dalej odwołuje się do przykładu tokenizacji autentycznych kart baseballowych jako sposobu na wyjaśnienie podstawowej koncepcji NFT milionom fanów. Powiedziała, że ​​„jako właściciel karty możesz stworzyć token w łańcuchu bloków reprezentujący autentyczność tej karty baseballowej. Możesz teraz wymienić go lub sprzedać za inne cenne towary w łańcuchu bloków.”

Paris Hilton Demokratyzacja sztuki

Hilton uważa, że ​​„NFT demokratyzują sztukę”, ponieważ artyści mogą wykorzystywać platformy NFT do bezpośredniego łączenia się z dużą publicznością i kupującymi, omijając pośredników, takich jak galerie, dystrybutorzy i agenci.

Zakończyła tekst stwierdzeniem, że potencjalne zastosowania tej technologii są tak szerokie, że sama zaczyna się nimi interesować.

Niektóre z tych aplikacji mogą nawet zmienić nasz sposób życia. A co by było, gdybyśmy mogli użyć NFT jako zabezpieczenia przedmiotów fizycznych?

– pyta.

Tagi
Blockchain NFT paris hilton technologia tokeny

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.