kurs bitcoin 100 000 usd

Ether (ETH) na kursie do 5 000 USD

W swojej analizie McGlone wszedł też na temat etheru (EHT). Druga co do wielkości kryptowaluta na świecie osiągnęło w piątek 3 września poziom blisko 4 000 USD. Dziś za 1 ETH płaci się ok. 3 900 USD.

ATH ETH wynosi zaś jedynie ok. 4 200 USD, więc wydaje się, że przebicie tego pułapu jest już tylko formalnością. McGlone spodziewa się, że wzrost ceny etheru będzie kontynuowany co najmniej do poziomu 5 000 USD.

McGlone wskazuje też na spadek podaży ETH na giełdach. Uważa, że to mocny, prowzrostowy sygnał. Co więcej, popyt na ETH może wzmagać moda na NFT. Do tego w tle trwa reforma sieci Ethereum, która także może zachęcić długoterminowych inwestorów do kupowania tej kryptowaluty.

Aktualny kurs BTC i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić ADA i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
bitcoin btc cena 100 000 usd kurs bitcoin kurs bitcoin 100 000 usd

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.