Lider Kiss inwestuje w Cardano

2021-02-19 Kryptowaluty Wiadomości

Basista i lider Kiss, Gene Simmons, ponownie pochwalił się na Twitterze swoimi inwestycjami. Twierdzi, że teraz zainwestował w Cardano. Wydał […]

Basista i lider Kiss, Gene Simmons, ponownie pochwalił się na Twitterze swoimi inwestycjami. Twierdzi, że teraz zainwestował w Cardano. Wydał na to aż 300 000 USD.

Lider Kiss inwestuje w Cardano

Legendarny basista zespołu rockowego Kiss, Gene Simmons, ogłosił, że inwestuje w Cardano (ADA). Swoją nową decyzję ujawnił 19 lutego na Twitterze. Dowiedzieliśmy się, że kupił ADA o wartości 300 000 USD. Podkreślił, że nie jest analitykiem finansowym, ale gwiazdą rocka. Mimo tego wierzy we wspomniany projekt.

Założyciel Cardano i współzałożyciel Ethereum, Charles Hoskinson, powitał Simmonsa w społeczności ADA Zachęcił go też do skontaktowania się z nim za pośrednictwem prywatnej wiadomości, gdyby potrzebował wsparcia.

Simmons nawiązał też kontakt z niektórymi ze swoich fanów, udzielając im porad, gdzie i jak mogą kupić token.

Inwestycja w BTC i ETH

Już wcześniej muzyk przyznał, że kupił Bitcoina (BTC), zainwestował 300 000 USD w Ether (ETH) i także 300 000 USD w Binance Coin (BNB). Ponoć dokonywał tych zakupów parę miesięcy temu.

– Interesuje mnie Bitcoin, ale tylko jako element pełnej układanki inwestycyjnej – przyznał wtedy.

Niektórzy w społeczności kryptowalut wydają się być jednak sceptyczni co do nowo odkrytej pasji Simmonsa. Jeden z użytkowników Twittera odpowiedział założycielowi Kiss:

Co się stało z coinem DOGE? Czy to nie był twój ulubiony coin jeszcze kilka dni temu?

Rockowy cyrk

Kiss to jedno z najbardziej dochodowych przedsięwzięć w historii muzyki. Krytycy twierdzą, że to bardziej „cyrk”, a nie poważny zespół. Faktem pozostaje jednak to, że grupa sprzedała na całym świecie dziesiątki milionów swoich płyt. Posiada też gigantyczne grono fanów, którzy kupują liczne gadżety z logotypem formacji. W tym kontekście dziwi więc fakt, że Simmons nie wyemitował jeszcze KissCoina.

Kiss powstało na początku lat 70.  Jak podaje Wikipedia„zespół ma w swoim repertuarze utwory reprezentujące glam rock, hard rock, heavy metal, rock’n’roll.” Grupę założyli Simmons i Paul Stanley. Muzycy słyną ze swoich charakterystycznych, demonicznych makijaży i robiącego zawsze ogromne wrażenie show, jakie przedstawiają w czasie grania koncertów.

lider kiss

Tagi
Cardano gene simmons Kiss

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.