Vitalik Buterin przedstawia sugestie dotyczące współpracy Dogecoin z Ethereum

Ethereum

Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, przedstawił kilka sugestii dotyczących współpracy Dogecoina z Ethereum. Vitalik Buterin o rozwoju Dogecoina i współpracy z […]

Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, przedstawił kilka sugestii dotyczących współpracy Dogecoina z Ethereum.

Vitalik Buterin o rozwoju Dogecoina i współpracy z Ethereum

Współzałożyciel Ethereum, Vitalik Buterin, podzielił się w środę swoimi przemyśleniami na temat potencjalnej współpracy Dogecoin i Ethereum. Była to część prowadzonego przez niego na Twitterze eksperymentu, w ramach którego tylko 268 osób, które zaobserwował, mogło zadawać mu pytania.

CEO Three Arrows Capital – Zhu Su zapytał:

Jakie są niektóre obiecujące pomysły na współpracę Ethereum / Doge? Co takiego zrobił Doge, że zainteresowałeś się tym projektem?

Su niedawno powiedział, że jest „bardzo byczo” nastawiony do DOGE. Dodał też, że meme coin nie jest obarczony „ryzykiem, że kiedykolwiek będzie miał jakiekolwiek problemy regulacyjne.” Odnosząc się do Proof-of-Stake (PoS) i Proof-of-Work (PoW), Buterin odpowiedział Su:

Osobiście mam nadzieję, że doge może wkrótce przejść na PoS, być może używając kodu Ethereum. Mam też nadzieję, że nie zrezygnują z rocznej emisji PoW o wartości 5 mld, zamiast tego umieszczając ją w jakimś DAO, które finansuje globalne dobra publiczne. Pasowałoby to dobrze do nie-chciwego, zdrowego etosu Dogecoin.

Pomost ETH-DOGE

W czerwcu Buterin mówił również o potencjalnej współpracy między Ethereum i Dogecoin. Współzałożyciel drugiego największego krypto projektu na świecie mówił:

Jeśli Doge chce w jakiś sposób pomostować do Ethereum, a następnie ludzie mogą handlować DOGE tysiące razy na sekundę wewnątrz loopringu, to byłoby niesamowite. Myślę, że jeśli możemy mieć bezpieczny most Doge-to-Ethereum. To byłoby niesamowite, a następnie, gdy Ethereum dostaje dowolną skalowalność, która działa dla aktywów Ethereum, byłbyś w stanie handlować wrapped DOGE z bardzo niskimi opłatami transakcyjnycmi, jak również bardzo wysokiej prędkości.

W sierpniu, Fundacja Dogecoin ponownie rozpoczęła działalność. Do grona jej doradców dołączył własnie Buterin oraz inny byk DOGE oraz bliski współpracownik prezesa Tesli Elona Muska – Jaredem Birchall, .

Wśród licznych pytań, które Buterin otrzymał w ramach swojego eksperymentu na Twitterze, było również pytanie o to, czy jest możliwe, że stworzy kolejną kryptowalutę. Współzałożyciel Ethereum odpowiedział po prostu „Nie”.

Tagi
doge Dogecoi ETH Ethereum vitalik buterin

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.