Spis treści

Andreas Antonopolous krytykuje Librę Facebooka

Andreas Antonopolous otwarcie atakuje Librę Facebooka. Uważa, że nie jest ona kryptowalutą. Twierdzi również, że Libra nie jest oparta na tzw. pięciu filarach blockchaina. Andreas dodał także, że Libra może konkurować jedynie z bankami i walutami typu fiat, ale nie będzie stanowić zagrożenia dla Bitcoina

CZYTAJ WIĘCEJ: https://bitcoin.pl/andreas-antonopolous-krytykuje-libre-facebooka/

CEO Blockstream twierdzi, że Bitcoin rozwija się szybciej niż internet

Dyrektor generalny Blockstream Adam Back – przy okazji twórca Proof of Work– mówi, że „czas dla Bitcoina”płynie szybciej, niż miało to miejsce w przypadku rozwoju internetu. CEO Blockstream podkreślił też dynamiczny rozwój kryptowalut. W erze dotcomów pojawiło się powiedzenie o „czasie internetowym”, teraz jednak można już mówić o „czasie Bitcoina”,a ten płynie znacznie szybciej – uważa Back.

CZYTAJ WIĘCEJ: https://bitcoin.pl/ceo-blockstream-bitcoin/

Bank Rozrachunków Międzynarodowych: banki centralne wkrótce mogą emitować cyfrowe waluty

Bank Rozrachunków Międzynarodowych jest często określany jako bank centralny banków centralnych. Obecnie misją tego podmiotu jest pomoc bankom centralnym w zapewnieniu monetarnej i finansowej stabilności. I właśnie szef Banku Rozrachunków Międzynarodowych przyznał, że banki centralne mogą wkrótce zacząć emitować cyfrowe waluty.

CZYTAJ WIĘCEJ:https://bitcoin.pl/bank-rozrachunkow-miedzynarodowych-cyfrowe-waluty/

CoinDeal świętuje drugi sezon współpracy z Wolverhampton Wanderers oraz wejście na amerykański rynek

Giełda kryptowalut CoinDeal zyskuje coraz większą popularność oraz nieustannie zwiększa się ilość jej użytkowników. Nie zwalniając tempa, zdecydowali się wejść ze swoją ofertą na rynek amerykański oraz przedłużyć współpracę sponsorską z drużyną piłkarską Wolverhampton Wanderers F.C. na sezon 2019/2020. W związku z podjęciem tak ciekawych przedsięwzięć firma przygotowała darmowe tokeny dla swoich użytkowników.

CZYTAJ WIĘCEJ: https://bitcoin.pl/coindeal-token/

Na rynku Bitcoina pojawiają się nowi inwestorzy. Czeka nas sezon altcoinów

Delphi Digital uważa, że czeka nas sezon na altcoiny, który rozpocznie korekta na Bitcoinie. Może dojść więc do normalnego w tej sytuacji przelania się kapitału z głównej cyfrowej waluty na jej alternatywy, np. Ethereum czy Litecoina.

CZYTAJ WIĘCEJ: https://bitcoin.pl/delphi-digital-bitcoin/

Tagi
bitcoin news Blockchain codzienne wiadomości codzienne wiadomości z rynku kryptowalut crypto newsy kryptowaluty Kryptowaluty wiadomości newsy kryptowaluty wiadomości wiadomości bitcoin

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.