Kryptowaluty

CoinDeal świętuje drugi sezon współpracy z Wolverhampton Wanderers oraz wejście na amerykański rynek rozdając darmowe tokeny

Giełda kryptowalut CoinDeal zyskuje coraz większą popularność oraz nieustannie zwiększa się ilość jej użytkowników. Nie zwalniając tempa, zdecydowali się wejść […]

Data publikacji: 1 lipca 2019

bitbay

Giełda kryptowalut CoinDeal zyskuje coraz większą popularność oraz nieustannie zwiększa się ilość jej użytkowników. Nie zwalniając tempa, zdecydowali się wejść ze swoją ofertą na rynek amerykański oraz przedłużyć współpracę sponsorską z drużyną piłkarską Wolverhampton Wanderers F.C. na sezon 2019/2020. W związku z podjęciem tak ciekawych przedsięwzięć firma przygotowała wyjątkową promocję…

45,000,000 darmowych tokenów CDL czeka!

Stworzone przez firmę Tokeny (CDL) zostaną rozdane wszystkim obecnym oraz nowym użytkownikom. Docelowo trafią one aż do 450,000 osób, w tym do 300,000 już zarejestrowanych i prawie 200,000 nowych traderów. Dzięki takiej promocji CoinDeal daje możliwość nauczenia się od zera tego, jak działa rynek i to zupełnie za darmo. Co więcej, rozpoczęcie tradowania CDL umożliwi zredukowanie opłat, tzw. ‘’maker’’ i ‘taker fee’’, a nawet całej prowizji. Warto spróbować powiększyć swój majątek w ten sposób.

Jedyne, co należy zrobić, by otrzymać darmowe tokeny to założenie konta na coindeal.com.
Sprowadza się to do 4 prostych kroków:

1. Zarejestruj się na www.coindeal.com;
2. Pozytywnie przejdź przez etapy procesu weryfikacji;
3. Zaloguj się na swoje konto;
4. Kliknij w baner “Get Free Tokens”.

Dla użytkowników, którzy posiadają już zweryfikowane konto przeznaczone są dwa ostatnie kroki. Tokeny automatycznie pojawiają się w portfelu, a rynek zostanie otworzony w momencie, gdy cała pula 45 milionów coindealowych tokenów zostanie rozdana. Na stronie https://token.coindeal.com/ wyświetlany będzie licznik pozostałych CDL.

CDL token będzie swoistym kręgosłupem CoinDeal i dlatego chcemy dać go naszym użytkownikom za darmo – te tokeny są przeznaczone do użycia. Nie chcieliśmy tworzyć czegoś, co nie ma żadnej wartości, a na czym mielibyśmy zarobić, jak to miało miejsce w przypadku wielu ICO” – Alex Strześniewski, Business Development & Marketing Director w CoinDeal.

Jeśli chcesz zyskać z promocji jeszcze więcej, możesz to zrobić za pomocą wysłania znajomym referral linka, który znajdziesz po zalogowaniu na swoim koncie. W momencie, gdy zarejestrują się przez podany link, będziesz otrzymywać na swój portfel wartość 20% ich trading fees. Twoim znajomym za samą rejestrację automatycznie przyznane zostanie 100 CDL.

Liczba Tokenów jest ograniczona, a weryfikacja przy dużej ilości zgłoszeń może potrwać do kilku dni, więc nie czekaj i odbierz swoje darmowe tokeny już teraz!

https://coindeal.com/registration

Więcej informacji na temat CDL znajdziesz w wideo:

CoinDeal i Wilki nierozłączni!

Poprzedni rok ekipie CoinDeal towarzyszyła sportowa atmosfera, a to za sprawą Premier League i Wolverhampton Wanderers FC. Giełda wchodzi obecnie w drugi sezon współpracy z Wilkami, z którymi spędziła wiele wspaniałych momentów zeszłego sezonu m.in. na planie reklamy CoinDeal, czy też na samych meczach, a także po nich. Współpraca giełdy krypto z drużyną piłkarską okazała się dużym sukcesem, gdyż sam zwrot wartości medialnej liczony jest w milionach wyświetleń i ekspozycji marki, jak informuje oficjalny raport ze współpracy. To także wspaniałe odkrycie łączących te dwie branżę cech i potencjału prowadzonej konsekwentnie strategii marketingowej z naciskiem na sport.

Czujemy, że to partnerstwo było niezwykle korzystne dla obu stron, naprawdę czujemy się jak rodzina Wilków. – podkreśla Kajetan Maćkowiak, jeden z założycieli Coindeal.

Dzięki współpracy z Wilkami wartość medialna w okresie od czerwca 2018 roku do kwietnia 2019 roku wyniosła ponad 50 000 000 funtów. Logo CoinDeal było widoczne na ekranach telewizorów na całym świecie ponad 350.000.000 razy, a oficjalna reklama CoinDeal z udziałem Wilków zyskała ponad 1.000.000 odsłon na YouTube. To wszystko sprawiło, że giełda zdecydowała się zostać partnerem drużyny na kolejny sezon. Wiele ciekawych relacji i informacji o drużynie dostępnych będzie na coindealowych kanałach social media. Możecie również spodziewać się kolejnych konkursów z nagrodami związanymi z Wolverhampton Wanderers.

Coindeal w USA

Platforma założona nieco ponad rok temu przez trzech Polaków, odnotowała szybki wzrost na rynkach europejskich i azjatyckich, a to był dopiero początek i zwiastun dobrze prosperującego biznesu. Giełda otwiera się na start w 14 stanach, z możliwością tradingu na rynkach krypto-krypto. Umożliwia to traderom ze Stanów otrzymanie także swojej puli darmowych CDL tokenów. O kolejnych krokach zespół giełdy będzie informował na bieżąco.

Stany Zjednoczone są bardzo atrakcyjne pod względem społeczności krypto. Według badań, ponad 40% populacji USA jest otwarte na kryptowaluty, a giełdy dostępne obecnie w USA, nie spełniają oczekiwań tamtejszych userów. CoinDeal chce wyjść użytkownikom naprzeciw ze swoją ofertą i zmierzyć się z najczęściej spotykanymi problemami przez użytkowników w Stanach.

Giełda po raz kolejny potwierdza swoją wiarygodność.

CoinDeal otrzymał członkostwo w VQF o numerze 100610, co pozwala mu na rozpoczęcie działalności w Szwajcarii jako CoinDeal Swiss. Firma od dawna posiada biuro w Szwajcarii. CoinDeal jest jedną z niewielu giełd kryptowalut mogących pochwalić się szwajcarską licencją VQF, która potwierdza jej wiarygodność finansową.

Obserwuj Coindeal na Facebooku i innych social mediach:

https://www.facebook.com/CoinDealPolska/
https://www.facebook.com/CoinDealOfficial/
https://t.me/coindeal_comt
https://twitter.com/CoinDeal_
https://linkedin.com/company/coindeal/
https://medium.com/@CoinDeal

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.