Jak wziąć udział w Binance Staking ETH 2.0?

Aby rozpocząć staking, zarejestruj się na giełdzie Binance. Platforma oferuje dwa rozwiązania związane ze stakingiem Ethereum.

Tokeny BETH

Tokeny BETH to najprostszy i najszybszy sposób na wzięcie udziału w stakingu. BETH to tokenizowana wersja stakowanego ETH – każdy token reprezentuje 1 stakowane ETH. Trzymając je w swoim portfelu spot, masz prawo do nagród za stakowanie zdobytych przez węzeł Binance. Co ciekawe, możesz również wypłacić swoje BETH na Binance Smart Chain (BSC) i używać ich w aplikacjach DeFi.

Staking Ethereum przez platformę Binance

1. Zaloguj się na swoje konto i przejdź do [Zarobki] -> [ETH 2.0].

2. Kliknij [Stakuj Teraz], wprowadź kwotę, którą chcesz stakować i kliknij [Potwierdź].

3. Pojawi się drugie okno z zapytaniem o potwierdzenie. Sprawdź dokładnie warunki i kliknij [Potwierdź], jeśli się na nie zgadzasz.

Co ważne, odblokowanie tokenów nie będzie możliwe przed uruchomieniem Ethereum 2.0. Jednak The Merge nastąpi już za 2-3 tygodnie, co wiąże się właśnie z odblokowaniem zastawionych środków. Ta nowa perspektywa przekonuje coraz więcej inwestorów do wzięcia udziału w stakingu Ethereum.

Podsumowanie

Jak widzisz, staking ETH przez platformę Binance to najprostsze i najwygodniejsze rozwiązanie, zwłaszcza dla początkujących użytkowników i tych gotowych zablokować jedynie ograniczoną ilość funduszy. Zarejestruj się na giełdzie już dziś korzystając z tego linka.

Tagi
Beacon Chain beth Binance binance staking ETH ETH2 Ethereum ethereum 2 ethereum 2.0 jak stakować eth

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.