Ripple, PayPal i Twitter dołączają do koalicji wzywającej do uczciwych wyborów

2020-11-03 Wiadomości

Blockchainowa firma Ripple dołączyła do bezpartyjnej grupy firm działających na rzecz uczciwych wyborów w Stanach Zjednoczonych. We believe voting should […]

Blockchainowa firma Ripple dołączyła do bezpartyjnej grupy firm działających na rzecz uczciwych wyborów w Stanach Zjednoczonych.

Według tweeta z 2 listopada br., dyrektor generalny Ripple – Brad Garlinghouse, dołączył do prezesa Twittera Jacka Dorseya i prezesa PayPal Dana Schulmana w Civic Alliance. Civic Alliance to organizacja wspierająca „bezpieczne, zdrowe i godne zaufania wybory”. Oprócz tego zachęca pracowników i klientów do bycia świadomymi obywatelami.

„Uważamy, że głosowanie powinno być bezpieczne i dostępne dla wszystkich, wszędzie. Dlatego Ripple jest w 100% w #DlaDemokracji.”

Civic Alliance

W ramach Civic Alliance – który w tym momencie ma 936 członków, zatrudniających pięć milionów pracowników – około 619 firm, daje pracownikom czas wolny lub elastyczny grafik, po to aby poszli na wybory. Ripple w swoich biurach w San Francisco zatrudnia około 548 pracowników.

„Każda z naszych firm jest wyjątkowa. Łączą nas jednak te bezstronne wartości: Każdy Amerykanin ma swój głos w naszej demokracji. Głosowanie powinno być bezpieczne i dostępne dla wszystkich. Wybory powinny być uczciwe i przejrzyste”.

Wybory w Stanach Zjednoczonych w 2020 roku odbędą się we wtorek, 3 listopada. Ustalenie, kto jest uprawniony do głosowania, jest w tej chwili kwestią pozornie stronniczą w Stanach Zjednoczonych, a Republikański Komitet Narodowy jest zaangażowany w ponad 40 procesów sądowych, z których większość polega na ograniczeniu dostępu do głosowania, a nie na zachęcaniu do niego.

Na niespełna 12 godzin przed otwarciem pierwszych sondaży, wielu członków społeczności patrzy optymistycznie niezależnie od zwycięstwa demokratów czy republikanów. Prezes Grayscale, Barry Silbert, powiedział, że bez względu na to, czy będzie to Trump czy Biden, Bitcoin wygra dzięki drukowaniu pieniędzy w Rezerwie Federalnej.

Już dziś Amerykanie wybiorą prezydenta USA. Czy zostaniem nim po raz drugi Donald Trump? A może jednak Joe Biden, który prowadzi w sondażach? Jak zwycięstwa obu polityków wpłyną na giełdy i politykę światową? Jeżeli chcesz się dowiedzieć zapraszamy do naszego obszernego artykułu na ten temat TUTAJ.

Tagi
PayPal Twitter XRP

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.