za
Otwarta alfa Pirates of the Arrland.

Otwarta alfa Pirates of the Arrland i inne newsy z gamingu web3

2023-10-04
GamingWeb3
Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

W świecie gamingu Web3 dzieje się coraz więcej. Otwarta alfa w Pirates of the Arrland, czy kolejny drop gamingowych NFT w Amazon Gaming Prime, to tylko niektóre z newsów zdecentralizowanego gamingu. Z tego też powodu, Jakob redakcja Bitcoin.pl, rozpoczynamy cykl regularnych update’ów dotyczących najistotniejszych wiadomości z branży. Wszystkie najważniejsze informacje odnośnie gamingu web3 w jednym miejscu.

Otwarta alfa Pirates of the Arrland – piracka przygoda w świecie gamingu web3

Pirates of the Arrland to jeden z ambitniejszych projektów gamingu web3. Ta polska gra jest intrygującym połączeniem MOBA, gry survivalowej oraz gry ekonomiczno-strategicznej. Twórcy ogłosili ostatnio na X, że projekt osiągnął jeden z ważniejszych kamieni milowych, ponieważ gra dostępna jest od teraz w publicznej alfie. Stworzenie własnego Nassau na kształt tego z Assassin’s Creed IV Black Flag, to marzenie wielu graczy, zaś dzięki Pirates of the Arrland możliwe będzie to w ekosystemie opartym o NFT.

Kolejny airdrop gamingowych NFT na Amazon Prime Gaming

Amazon Prime Gaming coraz mocniej wchodzi w gaming web3. Październik to kolejny miesiąc, w którym subskrybenci mogą odebrać gamingowe NFT do gry Mojo Melee. Tym razem do zgarnięcia jest czempion Hail Tibeb oraz pakiet klejnotów o wartości 10 USD. Warto dodać, że według informacji zawartych na stronie, w listopadzie także planowany jest drop gamingowych NFT do Mojo Melee.

Giveaway unikalnej karty w Legends of Elysium

Legends of Elysium to zdecydowanie najbardziej obiecująca polska karcianka gamingu web3. Gra łączy w sobie tradycyjną rozgrywkę znaną z Blizzardowego Heartstone z taktycznym rozmieszczaniem jednostek na heksagonalnej siatce w stylu Heroes of Might and Magic III. Produkcja stale jest rozwijana i cieszy się coraz większym zainteresowaniem graczy. Ostatnio twórcy ogłosili także giveaway unikalnej karty „Vanemous Acidex”. Aby zdobyć kartę należało wykonać kilka misji na earnalliance.com, takich jak followowanie Earn Alliance na X, itd. Karty w limitowanej ilości 2400 rozeszły się w przeciągu 20 minut.

Elon Musk streamuje na X – konkurencja dla Twitcha i Kicka?

Świat gamingu obleciał wczoraj lotem błyskawicy stream Elona Muska. Fakt streamu od Muska jednak nie zdziwił. W gamingowej społeczności wszyscy bowiem wiedzą, że jest on aktywnym gamerem. Zdziwił natomiast fakt, że stream prowadzony był nie na Twitchu, Kicku, czy YouTube, ale na X.

Musk podzielił się następnie informacją, że testowy stream Diablo IV odbył się pomyślnie. Czy X stanie się streamingową konkurencją dla takich gigantów, jak Twitch, czy Kick? Wiele na to wskazuje, zważywszy na zasięgi platformy X.

Warto również zwrócić uwagę na entuzjastyczne podejście Muska do kryptowalut oraz Web3. X może stać się natywną platformą do streamingu gier Web3, ponieważ to właśnie na tym portalu można znaleźć najwięcej informacji i newsów z branży.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności