metaverse nie działa bitcoin radio

Metaverse nie działa. BTC spadnie do 24k? – Bitcoin Radio

Sytuacja na rynku kryptowalutowym robi się napięta. Mimo to inwestorzy nadal aktywnie poszukują możliwości zarobienia kroci na ryzykownych projektach kryptowalutowych. Tak chyba jednak działa po prostu ten system, w którym się znajdujemy.

Open in Spotify

Metaverse nie działa

Gry Play-to-Earn dość hucznie opowiadają o tym, jak zamierzają wygrać serca graczy. Najczęściej obiecują, że oddadzą im władzę nad growymi aktywami – częściej w praktyce oznacza to grindowanie za wymienialnymi kryptowalutami lub czystą spekulację na NFT. Symbolem stałego napływu nowej podaży growych kryptowalut jest niestabilność ekonomii – coś o czym wie Axie Infinity i Thetan Arena.

Kurs Bitcoina spadł poniżej $40 000 dolarów. Wiele osób twierdzi, że ponieważ a 60% BTC nie zostało wykorzystanych przez ostatni rok, to na pewno jest zwiastun wzrostów na rynku. Nie musi to być prawda. Rynek kryptowalut potrafi we wzorcowy wręcz sposób zaskakiwać inwestorów – jeśli najgorsze obawy się sprawdzą – jesteśmy na drodze do prawdziwej kryptozimy.

Słyszeliście kiedyś o cenie funcementalnej Bitcoina? Nie? To jeden z analityków wyprowadził na nią wzór i w zależności od wariantu może ona wynosić od $14000 do $61000. Niesamowity rozstrzał.

Na skutek ataku phishingowego z giełdy OpenSea skradziono NFT o wartości 1,7 miliona dolarów. Co ciekawe, część skradzionych “dzieł sztuki” haker postanowił zwrócić swoim ofiarom.

Geco.one rozpoczyna handel swoim tokenem – Gecoin.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
bitcoin radio btc geco.one metaverse Play-To-Earn

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.