za
metaverse nie działa bitcoin radio

Metaverse nie działa. BTC spadnie do 24k? – Bitcoin Radio

Binance Launchpool

Sytuacja na rynku kryptowalutowym robi się napięta. Mimo to inwestorzy nadal aktywnie poszukują możliwości zarobienia kroci na ryzykownych projektach kryptowalutowych. Tak chyba jednak działa po prostu ten system, w którym się znajdujemy.

Metaverse nie działa

Gry Play-to-Earn dość hucznie opowiadają o tym, jak zamierzają wygrać serca graczy. Najczęściej obiecują, że oddadzą im władzę nad growymi aktywami – częściej w praktyce oznacza to grindowanie za wymienialnymi kryptowalutami lub czystą spekulację na NFT. Symbolem stałego napływu nowej podaży growych kryptowalut jest niestabilność ekonomii – coś o czym wie Axie Infinity i Thetan Arena.

Kurs Bitcoina spadł poniżej $40 000 dolarów. Wiele osób twierdzi, że ponieważ a 60% BTC nie zostało wykorzystanych przez ostatni rok, to na pewno jest zwiastun wzrostów na rynku. Nie musi to być prawda. Rynek kryptowalut potrafi we wzorcowy wręcz sposób zaskakiwać inwestorów – jeśli najgorsze obawy się sprawdzą – jesteśmy na drodze do prawdziwej kryptozimy.

Słyszeliście kiedyś o cenie funcementalnej Bitcoina? Nie? To jeden z analityków wyprowadził na nią wzór i w zależności od wariantu może ona wynosić od $14000 do $61000. Niesamowity rozstrzał.

Na skutek ataku phishingowego z giełdy OpenSea skradziono NFT o wartości 1,7 miliona dolarów. Co ciekawe, część skradzionych “dzieł sztuki” haker postanowił zwrócić swoim ofiarom.

Geco.one rozpoczyna handel swoim tokenem – Gecoin.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Ekonomista, aktor i prezenter. Związany z branżą kryptowalutową od 2017 roku. Współpracuje z wieloma polskimi i zagranicznymi projektami kryptowalutowymi. Robi dla nich reklamy, kreacje video, content, a także doradza w kwestii strategii komunikacji. Uwielbia przeglądać środowiskowe dramy na X - najchętniej do porannej kawki i partyjki w szachy.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności