Już dziś startuje Listing Gecoin! Inwestorzy dostali więcej czasu na depozyty

bitbay zonda

Listing Gecoin – tokena polskiej giełdy Geco.one, specjalizującej się w margin tradingu wchodzi na giełdy zcentralizowane i DEXy już dziś, 21 lutego.

Listing Gecoin

Geco.one przełożyło listing tokena Gecoin (GEC) ze stycznia na luty. Powodem podjęcia takiej decyzji były głosy społeczności, które domagały się wydłużenia okresu depozytów na zcentralizowanych giełdach. Przypomnijmy, że Gecoin zostanie zalistowany na Coineal, Coinsbit, LATOKEN oraz na zdecentralizowanej giełdzie Uniswap. Deflacyjny GEC będzie dostępny w parach z USDT w przypadku Coineal i LATOKEN, a także w parze z bitcoinem na Coinsbit. Aktualna cena tokena GEC przed listingiem wynosi 5 USD.

Jak Gecoin zmieni zasady gry?

Token GEC to przede wszystkim narzędzie, które ma wspierać ekosystem giełdy Geco.one. Wśród jego funkcjonalności znajdziemy szereg znanych mechanik z innych giełd kryptowalutowych, ale także nowości. Gecoin to przede wszystkim szansa na obniżenie prowizji transakcyjnych na giełdzie. Token skutecznie ułatwi inwestorom handel, a każdy przeznaczony na zmniejszenie prowizji Gecoin zostanie od razu spalony. Przypomnijmy, że Geco.one to giełda specjalizująca się w handlu dźwignią na poziomie 100:1. Obniżanie opłat w tym przypadku pozwoli dodatkowo maksymalizować zyski.

Obniżanie opłat to jednak nie wszystko. Osobom, które chciałyby zapewnić sobie stabilny przychód pasywny, Gecoin umożliwi staking dający aż 8% zwrotu w skali roku. Poza możliwością stakingu GEC, twórcy uruchomili taką funkcjonalność dla BTC, ETH i USDT.

Najciekawszym aspektem inwestycji w GEC jest konto PAMM. Ta innowacja tradingowa na rynku kryptowalut pozwoli inwestorom na powierzenie swojego portfolio bardziej doświadczonym traderom w zamian za prowizję z zysku. Rozwiązanie to jest bardzo popularne na przykład na rynku Forex. Aby partycypować w systemie PAMM wymagane będzie posiadanie określonej liczby tokenów GEC. W zależności od ilości zablokowanych środków – zwiększy się wysokość korzyści oferowanych przez Geco.one hodlerom.

Jak radzą sobie giełdy?

Giełdy kryptowalutowe to przede wszystkim złożone, zcentralizowane podmioty, które oferują użytkownikom wachlarz możliwości inwestycyjnych. W wielu przypadkach jednak ich interfejsy i zdolność do jasnego przekazywania mechanizmów funkcjonowania jest niewystarczająca. Geco.one w swojej nowej odsłonie prezentuje intuicyjne i przyjazne interfejsy, które mają przybliżyć użytkownikom świat zdecentralizowanych aktywów i finansów. Wraz z rozpoczęciem handlu na Gecoin, możemy spodziewać się kolejnych ambitnych kroków w roadmapie projektu.

Tagi
btc ETH gec geco.one gecoin pamm

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.