Mark Yusko: BTC nie spadnie już do zera dolarów

Bitcoin Kurs Bitcoin Wiadomości

Współzałożyciel kryptowalutowego funduszu hedgingowego Morgan Creek Digital, Mark Yusko, mówi, że pomysł, by Bitcoin spadł do zera dolarów, nie jest […]

Współzałożyciel kryptowalutowego funduszu hedgingowego Morgan Creek Digital, Mark Yusko, mówi, że pomysł, by Bitcoin spadł do zera dolarów, nie jest już w ogóle realny.

Mark Yusko: BTC za zero dolarów? To nierealne!

W nowym wywiadzie dla The Wolf Of All Streets, Yusko mówił o cenie BTC.

Przy 450 000 USD za coina ludzie będą wariować: „Och, wiesz, od tego momentu musi spaść do zera”. Zero jest już jednak poza grą – powiedział.

Jego zdaniem „osiągnęliśmy masę krytyczną efektu sieci”.

Zdobyliśmy świat tradfi (tradycyjnych finansów) i świat analogowy, który przeszedł w świat finansów elektronicznych i scentralizowanych, a teraz zamierzamy się przenieść do prawdziwie cyfrowego i zdecentralizowanego świata, który jest po prostu znacznie lepszy – powiedział. – Informacje, na które wszyscy patrzymy obiektywnie… Jeśli spojrzymy tylko na dane w zakresie adopcji, portfeli, bloków, transakcji i przypadków użycia tych innowacji technologicznych, [one] po prostu rosną – dodał.

mark yuskoDocelowa cena BTC

Jeśli chodzi o cenę docelową dla Bitcoina, Yusko uważa, że ​​BTC jest znacznie lepsze od złota i może potencjalnie skonsumować kapitalizację rynku kruszcu.

– Czy Bitcoin mógłby wtedy osiągnąć ten poziom [tj. ok. pół miliona dolarów], nie tylko w celach pieniężnych, ale jako czysty magazyn bogactwa i wartości użytkowej? Tak, może. Raoul Paul napisał pierwszy, że może być to milion dolarów za coina. W pewnym sensie dostosowałem to, żeby powiedzieć, że [będzie] to tak naprawdę około pół miliona dolarów za coina. Jeśli jest 21 milionów [coinów], trochę stracono, pomnóż to, a otrzymasz 8 bilionów dolarów [kapitalizacji rynkowej] – powiedział.

Dziś BTC kosztuje jednak dopiero 60 590 USD. To o 2,78 proc. więcej niż tydzień temu i niemal tyle samo co 24 h temu.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
btc cena btc kryptowaluty kurs btc mark yusko

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.