Mark Cuban: ETH może jeszcze sporo zdrożeć

Ethereum Wiadomości

Inwestor, miliarder i potentat biznesowy Mark Cuban mówił ostatnio o katalizatorze, który może wynieść cenę Etheru na jeszcze wyższe poziomy. […]

Inwestor, miliarder i potentat biznesowy Mark Cuban mówił ostatnio o katalizatorze, który może wynieść cenę Etheru na jeszcze wyższe poziomy.

Mark Cuban tweetuje o ETH

W swoim nowym tweecie właściciel Dallas Mavericks przekazał swoim 8,4 milionom obserwujących, że Ether (ETH) ma potencjał, by jeszcze mocniej wejść w świat biznesu.

Powodem, dla którego ETH ma szansę jeszcze bardziej się rozwinąć, jest to, że tak naprawdę jeszcze nie widzieliśmy, aby aplikacje biznesowe zbudowane w oparciu o inteligentne kontrakty ETH zaczęły się pojawiać. Kiedy to się stanie, każda firma będzie miała wiedzę na temat ETH, co zmieni zasady gry. Tyle że warstwa numer 2 również będzie miała do odegrania ważną rolę

– napisał.

Chociaż nie brakuje platform konkurujących o miano najlepszego protokołu inteligentnych kontraktów, biznesmen podkreśla, że ​​długo oczekiwana aktualizacja platformy – Ethereum 2.0 – odegra kluczową rolę w utrzymaniu dominacji Ethereum w tej dziedzinie.

Kupuj ETH, a nie BTC!

Cuban, który okazuje się być wielkim zwolennikiem Ethereum, powiedział w zeszłym miesiącu, dlaczego inwestorzy powinni kupować Ether zamiast Bitcoina.

– [Bitcoin i Ethereum] to faktycznie platformy, które umożliwiają wiele rzeczy. Ale Bitcoin w tej chwili naprawdę ewoluował, aby być przede wszystkim środkiem przechowywania wartości i bardzo trudno jest go wykorzystać do czegokolwiek innego. Staje się cyfrowym złotem – twierdzi. – Możesz go używać jako platformy, która umożliwia inne rzeczy, ale wymaga to o wiele więcej [pracy], prawda. Wymaga robienia różnych innych rzeczy i [temu BTC] działa bardziej jako zabezpieczenie niż cokolwiek innego – dodał.

mark cuban eth

Jego zdaniem w Ethereum „jest o wiele więcej wbudowanych narzędzi”.

– Sama możliwość korzystania z inteligentnych kontraktów w sposób organiczny i natywny jest obecnie znaczącą różnicą. To nie znaczy, że nie ma warstwy numer 2 w Bitcoinie, która, wiesz, tworzy nową wartość i stwarza nowe możliwości. Ale naprawdę musisz pracować o wiele ciężej na Bitcoinie niż na Ethereum – powiedział.

Aktualny kurs Bitcoina i innych kryptowalut możesz zawsze sprawdzić w zakładkach: kurs Bitcoina i kurs kryptowalut na stronie bitcoin.pl. Miejsce, w którym możesz kupić BTC i inne monety, to m.in. giełda kryptowalut BitBay.net. Jeśli nie masz jeszcze konta na BitBay, z tego artykułu dowiesz się jak możesz je sprawnie utworzyć: LINK.

Tagi
ATH cena eth hossa kurs eth Mark Cuban eth

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.