Kiedy ATH Bitcoina? – Bitcoin Radio #59

Bitcoin Radio Podcast

Kiedy ATH Bitcoina? – to pytanie od niemal pół roku dręczy wszystkich w przestrzeni kryptowalutowej. Jednak nie tylko Bitcoin potrafi […]

Kiedy ATH Bitcoina? – to pytanie od niemal pół roku dręczy wszystkich w przestrzeni kryptowalutowej. Jednak nie tylko Bitcoin potrafi pokazać się z dobrej strony. W ciągu ostatniego tygodnia niezwykle wysokie wzrosty zaliczyły także Shiba Inu (SHIB) oraz Axie Infinity (AXS). Ten drugi projekt stał się tym samym liderem rankingu kapitalizacji projektów NFT!

Open in Spotify

ATH Bitcoina a Altcoiny

+130% w przypadku Axie Infinity

+325% w przypadku Shiba Inu

Takie zmiany w portfolio można było maksymalnie zainkasować na tych dwóch projektach w ostatnim czasie. Oba alty majątendencje do silnego zwiększania własnej wartości. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Axie Infinity, które w regionach Filipin i Brazylii trwale zyskuje popularność dzięki modelowi Play-to-Earn. Gra o sympatycznych zwierzakach ma tam rzeszę fanów. Ponadto, Axie Infinity pozyskało ostatnio zewnętrzne finansowanie w wyskości 150 milionów dolarów od prywatnego inwestora.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Axie Infinity, posłuchaj odcinka specjalnego Bitcoin Radio Podcast, poświęconego grom NFT!

Jak jednak ma się król kryptowalut? Bitcoin w ostatnim czasie performuje lepiej niż 50 topowych altcoinów. Jest jednak zbyt wcześnie na ocenę, czy to początek długotrwałych wzrostów i osiągania nowego ATH – mimo to wielu analityków ma pozytywną opinię o cenie BTC pod koniec 2021 roku.

Tagi
Axie Infinity AXS bitcoin BTC ATH shiba inu

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.