za
Kiedy ATH Bitcoina

Kiedy ATH Bitcoina? – Bitcoin Radio #59

robinhood aplikacja rejestracja

Kiedy ATH Bitcoina? – to pytanie od niemal pół roku dręczy wszystkich w przestrzeni kryptowalutowej. Jednak nie tylko Bitcoin potrafi pokazać się z dobrej strony. W ciągu ostatniego tygodnia niezwykle wysokie wzrosty zaliczyły także Shiba Inu (SHIB) oraz Axie Infinity (AXS). Ten drugi projekt stał się tym samym liderem rankingu kapitalizacji projektów NFT!

ATH Bitcoina a Altcoiny

+130% w przypadku Axie Infinity

+325% w przypadku Shiba Inu

Takie zmiany w portfolio można było maksymalnie zainkasować na tych dwóch projektach w ostatnim czasie. Oba alty majątendencje do silnego zwiększania własnej wartości. Na uwagę zasługuje przede wszystkim Axie Infinity, które w regionach Filipin i Brazylii trwale zyskuje popularność dzięki modelowi Play-to-Earn. Gra o sympatycznych zwierzakach ma tam rzeszę fanów. Ponadto, Axie Infinity pozyskało ostatnio zewnętrzne finansowanie w wyskości 150 milionów dolarów od prywatnego inwestora.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o Axie Infinity, posłuchaj odcinka specjalnego Bitcoin Radio Podcast, poświęconego grom NFT!

Jak jednak ma się król kryptowalut? Bitcoin w ostatnim czasie performuje lepiej niż 50 topowych altcoinów. Jest jednak zbyt wcześnie na ocenę, czy to początek długotrwałych wzrostów i osiągania nowego ATH – mimo to wielu analityków ma pozytywną opinię o cenie BTC pod koniec 2021 roku.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.