GamerHash

Poznański GamerHash będzie podbijał Singapur

BlockShow to seria konferencji organizowanych przez Cointelegraph, m.in. z inicjatywy CMO – Adde’ego Creez’a.
 W najbliższym wydarzeniu, które odbędzie się w Singapurze już 14-15 listopada, weźmie udział poznańska firma GamerHash.

Na początku lata, na bazie pozytywnych opinii i unikalności projektów, Adde wybrał na shortlistę kilka najlepszych. Zaprosił twórców do przesłania 30 sekundowego pitcha – z telefonu, bez zaawansowanych animacji, przedstawiającego wyłącznie najważniejsze informacje. 
Projekty, które zgłosiły swój materiał, zostały zaproszone do Youtubowego kanału Crypto Busters, gdzie Andy Creez i Aly Madhavji, oceniali jakość pitcha i samego projektu.

GamerHash zdobył główną nagrodę organizatorów BlockShow

Większość uczestników pochodziło z Azji, ale udało się dostać na tę krótką listę również projektowi GamerHash z Poznania. CMO Artur Pszczółkowski zaprezentował pitch, który został doceniony przez organizatorów. W efekcie zespół zdobył główna nagrodę!

”Bardzo się cieszymy, że Adde i Aly chcą nas zobaczyć na scenie tak wielkiego przedsięwzięcia jak BlockShow. Od paru miesięcy skupiamy się na prezentacji GamerHash jako projektu globalnego. Niniejsze wyróżnienie jest potwierdzeniem naszych działań i pomysłów. Poza samą możliwością porozmawiania z największymi funduszami VC i inwestorami ważna jest dla nas obecność w globalnych mediach blockchainowych – a CoinTelegraph nas tutaj będzie wspierał. Ważna jest dla nas także ocena GamerHasha – Aly znalazł parę elementów które wiemy, że możemy zrobić lepiej. Z pokorą i wielką energią skupimy się nich, aby na scenie w Marina Bay być w pełni przygotowanym i świetnie reprezentować polską scenę blockchainową.” – CMO Artur Pszczółkowski

Poza biletami oraz stoiskiem, zespół otrzymał Swięty Graal startupów – opcję pitchtowania na scenie, która poza konkursem kosztuje ponad 15 tys. dolarów. Jednak nie ekwiwalent jest najważniejszy – prezentacje w Singapurze będą obserwowane przez największe fundusze VC na Świecie, a GamerHash właśnie prowadzi rozmowy z kilkoma na temat kolejnej rundy finansowania.

Trzymamy kciuki, żeby GamerHash powtórzył zeszłoroczny sukces projektu Bilon w Singapurze. Wyniki innych firm, które wcześniej wygrały startup pitch: https://blockshow.com/asia/startups/#! – wszystko w dziesiątkach milionów dolarów.

GamerHash – o projekcie

Projekt GamerHash udostępnia aplikację dla graczy i fanów technologii, dzięki której mogą zarabiać kryptowaluty, używając niewykorzystywanej mocy obliczeniowej swojego sprzętu. Kiedy korzystamy z przeglądarki czy oglądamy film, wiele zasobów naszych komputerów wciąż pozostaje dostępnych. Dzięki aplikacji GamerHash możemy sprawić, że nasze komputery, przynajmniej częściowo, będą na siebie zarabiały. Zdobyte środki można wymieniać na rozmaite produkty i usługi, z których korzystamy na co dzień. Zapraszamy na oficjalną stronę po więcej informacji: https://gamerhash.com/

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie Zonda.

Tagi
Blockchain blockshow blockshow singapur gamerhash ghash Singapur

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.