Tron łączy siły z pewną korporacją

Kryptowaluty justin sun tron

Justin Sun

bitbay zonda

Justin Sun napisał na Twitterze, że jego firma Tron (TRX) rozpoczyna współpracę z „wielką korporacją”. O jaki podmiot chodzi?

Tron łączy siły z…

Sun to zarazem mistrz hype’u i dyrektor generalny Tron. Dwa dni temu, 25 października, ogłosił, że jego firma rozpoczyna współpracę z dużym podmiotem. Jakim? O jaką firmę chodzi? Tego nie wiadomo…

Tym razem Sun zaczął od stwierdzenia, że ​​Tron będzie współpracował z korporacją, której wartość jest warta około 100 miliardów dolarów. Następnie poprosił społeczność kryptowalut o domysły, o jakiego giganta chodzi. Tweet brzmi:

„W przyszłym tygodniu TRON będzie współpracował ze stu miliardową megakorporacją. Nie tylko skorzysta na tym TRX, ale także wszystkie tokeny TRC10 i 20, w tym BTT i WIN, itp. Zapewni to rozpowszechnianie Dappsów i tokenów TRON wśród miliardów klientów. Zgadnijcie o kogo chodzi?”

Tweet Suna pojawił się w czasie, gdy Tron, zsynchronizowany kursowo z całym rynkiem kryptowalut, zalicza ogromny wzrost kursu swojego tokenu. W skali doby jego wartość wzrosła o 14 proc.

Fałszerstwa Justina

Na początku września Justin Sun został oskarżony przez komentatora rynku kryptowalut Josha Ragera o kupowanie od 5000 do 6000 obserwujących na Twitterze dziennie. Rager powiedział wtedy:

„Wygląda na to, że nadal kupujesz od 5000 do 6000 obserwujących dziennie. Moją ulubioną statystyką jest to, jak przeszedłeś od utraty obserwujących do zdobywania 5 tys. obserwujących dziennie.”

Rager nie poprzestał na tym i dodał:

„Jesteś takim memem. Współczuję inwestorom Tron.”

Lunch z Buffettem

tronW czerwcu Justin wygrał zaś aukcję charytatywną, która była organizowana za pośrednictwem serwisu eBay. W ten sposób stał się „posiadaczem” lunchu z Warrenem Buffettem, miliarderem, dyrektorem generalnym Berkshire Hathaway i znanym wrogiem kryptowalut, który nazwał BTC „trutką na szczury do kwadratu”. Zwycięska oferta firmy Sun wyniosła około 4,5 miliona USD. To najwyższa oferta w historii tego cyklu aukcji od 20 lat. Jednak dyrektor generalny Tron został zmuszony do przełożenia lunchu z powodów zdrowotnych i niedawno powiedział, że wkrótce ogłosi nową datę lunchu z Buffettem.

Tagi
bitcoin Blockchain Tron

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.