Komunikat prasowy

Crypto.com: Supercharger BTC, margin trading i przygotowania do wydania karty Visa

Crypto.com jak co tydzień ma dla was parę niespodzianek. Przed wami skrót tego, co działo się na platformie przez ostatnie [...]

Data publikacji: 5 grudnia 2020

bitbay
Crypto.com jak co tydzień ma dla was parę niespodzianek. Przed wami skrót tego, co działo się na platformie przez ostatnie dni.

Supercharger z BTC

Crypto.com ogłosiło parę tygodni temu wprowadzenie na giełdzie Superchargera: prostej, elastycznej i bezpiecznej platformy do generowania płynności dla najpopularniejszych projektów rynku.

Kolejnym projektem, jaki trafi do usługi jest BTC.

Zarejestrujcie się teraz na giełdzie Crypto.com, aby skorzystać z tej opcji! Więcej informacji znajdziecie tutaj.

Margin Trading jest teraz dostępny na giełdzie Crypto.com!

Uprawnieni do tego użytkownicy mogą pożyczać wirtualne aktywa na giełdzie Crypto.com, aby handlować nimi na rynku spot. Użytkownicy mogą tak uzyskać dostęp do dźwigni 3x dla pary BTC/USDT. Jak dodaje firma, wkrótce pojawi się więcej par handlowych dot. tej usługi.

Syndykat ZIL

Crypto.com ma przyjemność zaprezentować kolejną specjalną ofertę syndykatu. Tym razem chodzi o syndykat ZIL. Oznacza to, że będziecie mogli nabyć coiny z dużym upustem. Wydarzenie rozpocznie się 15 grudnia na giełdzie Crypto.com.

Pełny timeline wydarzenia prezentuje się następująco:

Zasady partycypacji są podobne jak w przypadku poprzednich syndykatów. Maksymalna alokacja przecenionych BTC na każdego uczestnika będzie zależała od stake-owanych tokenów CRO:

W przypadku gdy całkowita wartość wszystkich kontrybucji przekroczy ilość tokenów przeznaczonych na promocję, to alokacja dla każdego uczestnika zostanie obliczona według poniższego wzoru:

Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Crypto.com przygotowuje się do wydania swojej karty Visa w Australii

Crypto.com sfinalizowało prace dot.przejęcia The Card Group Pty Ltd, zdobywając tym samym dla siebie australijską licencję dot. usług finansowych. Wewnątrz firmy trwają też przygotowania do wydania kart kredytowych Crypto.com Visa w Australii, co ma mieć miejsce już w 2021 roku.

Przejęta firma, The Card Group Pty Ltd, została opisana w komunikacie prasowym Crypto.com jako specjalizująca się w „przedpłaconych kartach i rozwiązaniach mobilnych”, które mają na  celu „zwiększenie zaangażowania posiadaczy kart”. Co najważniejsze, firma została już wcześniej zatwierdzona przez australijską Radę ds. Inwestycji Zagranicznych, co utorowało drogę dla dalszej ekspansji Crypto.com na rynku kart.

Satsback bitcoin cashback

Black Friday Promotion