BitBay wprowadza kartę do wykonywaniu szybkich depozytów

Komunikat prasowy

Na giełdzie BitBay możecie od teraz wykonać depozyt kartą kredytową/debetową firmy Mastercard. Jak tego dokonać? I jakie niesie to za […]

Na giełdzie BitBay możecie od teraz wykonać depozyt kartą kredytową/debetową firmy Mastercard. Jak tego dokonać? I jakie niesie to za sobą korzyści?

BitBay i karta MasterCard

BitBay postanowił pomóc swoim użytkownikom w szybkim deponowaniu środków na giełdzie. Wpłaty kartami są ponadto obsługiwane przez całą dobę, do tego 7 dni w tygodniu. Czas oczekiwania na zaksięgowanie środków to tylko około 10 minut.

Kartą Mastercard szybko wpłacisz PLN oraz EUR. Prowizja od wpłaty kartą wynosi 2,99 proc., minimalna prowizja – 10 PLN/2,50 EUR. Wszystkie transfery są zabezpieczone 3D-Secure.

Jak wpłacić środki kartą?

Korzystanie z nowej opcji giełdy jest banalnie proste. Wystarczy do tego w pełni zweryfikowane konto na giełdzie oraz koniecznie włączone zabezpieczenie 2FA – Google Authenticator.

Następnie należy przejść do zakładki Portfele i wybrać walutę, w której chce się wykonać wpłatę na konto. Depozyty kartami są obsługiwane w PLN oraz EUR.

„Jeśli Twoja karta jest w innej walucie niż waluta, w której chcesz dokonać wpłaty bank pobierze prowizję za wykonanie przewalutowania”

– dodaje giełda.

Kolejne kroki wyglądają w następujący sposób:

1) Wybierz “Wpłata” i opcję “Karta płatnicza”.

2) Następnie Kliknij “Dodaj kartę”.

3) Sprawdź Regulamin korzystania z kart na BitBay. Po jego zatwierdzeniu zostaniesz przekierowany na stronę operatora kart.

4) Uzupełnij dane karty (imię, nazwisko, numer karty, datę ważności oraz kod CVV). Potwierdź dodanie karty kodem 3D-Secure. Podczas weryfikacji karty zostanie pobrana bezzwrotna opłata w kwocie 0,01 – 1 EUR. Operator poprosi Cię o zalogowanie do banku oraz potwierdzenie kwoty transakcji weryfikacyjnej. BitBay powiadomi Cię wiadomością mailową, gdy zostanie zweryfikowana i dodana do Twojego konta.

5) Teraz możesz wykonać pierwszy depozyt! Wybierz kartę i kwotę wpłaty.

Inne ważne zasady

Pamiętaj, że kartą Mastercard możesz wpłacić PLN oraz EUR.

W ciągu 30 dni możesz wpłacić kartą do 10 000 EUR. Informację o pozostałym do wykorzystania limicie znajdziesz nad polem kwota wpłaty. Limit jest aktualizowany codziennie.

Do tego na swoim koncie możesz mieć aktywne 3 karty (kredytowe lub debetowe). Kartę możesz w dowolnym momencie usunąć z konta klikając przycisk “Dezaktywuj” znajdujący się poniżej widoku karty. BitBay nie akceptuje wpłat kartami przedpłaconymi (prepaid).

Tagi
bitbay giełda karta mastercard

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.