za
binance wypłaty

Binance US oferuje klientom stake’owanie ETH

robinhood aplikacja rejestracja

Binance US uruchomiło własną usługę stake’owania ETH, która zapewnia klientom atrakcyjniejsze warunki niż w przypadku konkurentów giełdy.

Binance US oferuje stake’owanie ETH

7 września Binance US ogłosiło uruchomienie usługi Ethereum Staking, oferując swoim użytkownikom początkową roczną stopę zwrotu (APY) w wysokości 6%. Zgodnie z wpisem na blogu Binance.US, ta nowa funkcja pozwoli użytkownikom rozpocząć stake’owanie ETH przy użyciu minimum 0,001 ETH (około 1,62 USD). To kwota, która jest o wiele bardziej przystępna niż 32 ETH potrzebne do stania się walidatorem sieci Ethereum.

Chociaż istnieje wymóg 32 ETH do stake’owania bezpośrednio w sieci Ethereum, użytkownicy mogą stake’ować [ETH] na Binance.US z konkurencyjnie niskim minimum wynoszącym zaledwie 0,001 ETH

– przekazała firma.

Ważne jest, aby pamiętać, że nagrody zdobyte poprzez stake’owanie będą rozdzielane, gdy Ethereum wprowadzi w życie the Merge, przechodząc z Proof-of-Work (PoW) na Proof-of-Stake (PoS).

Brian Shroder, dyrektor generalny Binance US, powiedział również, że zespół jego oddział był podekscytowany uruchomieniem tej funkcji. Ponadto stara się tworzyć nowe kompleksowe oferty stake’owania, które przynoszą „większą wartość dla klientów”.

ETH odgrywa kluczową rolę w szerszym ekosystemie Web3, a ponieważ sieć Ethereum nadal idzie w kierunku the Merge, cieszymy się, że możemy teraz zaoferować stake’owanie ETH z jednymi z najwyższych nagród w branży

– stwierdził.

Binance i długo nic. Giełda odpowiada za 30% operacji na rynku kryptowalut

Obecnie Binance oferuje lepsze warunki niż konkurenci. Dla porównania, Nexo oferuje 4% zysku, Blockfi także tylko 4%. Lido Finance jeszcze mniej, bo 3,5% RRSO, podczas gdy Coinbase jedynie 3,25%.

Oczekuje się, że aktualizacja the Merge Ethereum odbędzie się między 15 a 16 września. Może doprowadzić do nowego forka – ETHW. Jeśli tak się stanie, Binance zachowa oznaczenie „ETH” dla wersji etheru opartej na PoS. Giełda nie jest jakoś szczególnie przyjaźnie nastawiona do idei wspierania przyszłego forka ETH. W każdym razie ogłosiła jedynie, że potencjalne nowe tokeny będą mogły być bez większych trudności wycofane przez klientów z platformy. Nie będą jednak mogły być od razu wystawione na sprzedaż, dopóki nie przejdą procesu weryfikacji, tak jak każdy inny token.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.