za
Zetly nawiązuje strategiczne partnerstwo z launchpadem PlayPad!

Zetly nawiązuje strategiczne partnerstwo z launchpadem PlayPad

1,5% dla maluszka

Co jakiś czas otrzymujemy nowe informacje, że w obozie Zetly, polsko-estońskiego projektu łączącego rynek sportowy ze światem cyfrowych aktywów, trwają intensywne prace nad rozwojem ich platformy.

Startup przebija się do świadomości kolejnych odbiorców m.in. poprzez wchodzenie w nowe kooperacje. Jak dotąd pisaliśmy o nawiązaniu współpracy Zetly z Polskim Związkiem Koszykówki, firmą Synapse Network, gigantem e-sportu – Illuminar Gaming, krajowym potentatem w rozgrywkach w najpopularniejszą grę sieciową – Counter Strike – MAD DOG`S PACT, pionierem w dziedzinie analityki behawioralnej na blockchainie – Cookie3, profesjonalną ligą turniejów w gry z serii Tekken – Vigiliant Fight Club oraz międzynarodową firmą zajmującą się doradztwem strategicznym specjalizującą się w budowaniu i skalowaniu firm startupowych – PoE Advisory.

Zetly łączy siły z PlayPad

Najnowszy news o nowo nawiązanej współpracy Zetly odnosi się do strategicznego partnerstwa z PlayPad. Ma ono na celu wsparcie projektu w nadchodzącym IDO. Zetly oraz PlayPad wspólnie przeprowadzą wiele akcji marketingowych, które docelowo mają poszerzyć zasięgi startupu, pozyskać nowych partnerów sportowych i pomóc w dalszym rozwoju marki.

PlayPad to launchpad i platforma działająca w świecie zdecentralizowanych finansów (DeFi). Oferuje przestrzeń dla nowych projektów kryptowalutowych, wspierając je podczas wzrostu i dzieląc się cennym know-how. Firma posiada również specjalny “Inkubator i Akcelerator” (IQ Zone), który daje możliwość wzięcia udziału w procesie budowy projektów będących na wczesnym etapie rozwoju.

IQ Zone pomaga w pozyskiwaniu funduszy, projektowaniu tokenomii, rozmowach z giełdami i przeprowadzaniu listingów czy rozwoju smart kontraktów. PlayPad ściśle współpracuje z największymi graczami w przestrzeni kryptowalutowej, takimi jak Vision Capital, Metis i Polygon Studios.

Partnerstwo z PlayPad przyspieszy nasz wzrost i otworzy drzwi dla kluczowych listingów na największych CEX-ach na świecie, co pomoże nam zdobyć szeroki rynek i zarazić społeczność ideami łączącymi sport i rynek blockchaina. Razem zorganizujemy sesje AMA, IDO oraz konkursy Gleam, które wzmocnią nasze działania marketingowe

– komentuje Michał Glijer, współzałożyciel & CEO Zetly.

PlayPad wraz z IQ Zone pomoże Zetly zaistnieć wśród światowej społeczności entuzjastów kryptowalut i sportu. Wspierając perspektywiczne projekty poprzez launchpad, pomagamy szerzyć wartości Web3 i dajemy szanse ambitnym twórcom na zbudowanie następnego startupu, który odniesie sukces

– dodaje Onur Işık, CEO PlayPad.

Zetly nawiązuje strategiczne partnerstwo z launchpadem PlayPad!

Zarząd PlayPad tworzą:

Onur Işık (CEO) – Założyciel firmy i doświadczony przedsiębiorca. Posiada 5-letnie doświadczenie w prowadzeniu projektów kryptowalutowych.

Ahmet Öznar (CTO) – 18-letni współzałożyciel Argon Fundation oraz projektu Dolvenlabs. Specjalizuje się w smart kontraktach oraz technologii Web3

Aray Han (Dyrektor ds. Strategii) – Specjalista od analizy fundamentalnej. W PlayPad odpowiada za strategię firmy. Obecny w branży kryptowalut od 2017 roku.

Ze szczegółowymi informacjami na temat projektu Zetly można zapoznać się na ich oficjalnej stronie oraz w mediach społecznościowych firmy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności