za
Zetly nawiązuje współpracę z Synapse Network

Zetly nawiązuje współpracę z Synapse Network

Binance Launchpool

Zetly OÜ jest polsko estońską spółką, która wykorzystuje technologię blockchain do stworzenia spersonalizowanej, wielopoziomowej, platformy sportowej z dedykowaną aplikacją. Zetly tworzy unikalny ekosystem i rynek dla oferty tokenów klubów sportowych, NFT, pamiątek i zdecentralizowanego portfela cyfrowego w jednym miejscu. Dzięki tej platformie kluby mogą emitować swoje tokeny, każdy z nas może stworzyć swój własny NFT, sportowcy mogą organizować swoje kampanie crowdfundingowe, a federacje i kluby oferować unikalne zestawy cyfrowych kolekcji. O strukturze platformy od Zetly pisaliśmy już wcześniej tutaj.

Jakiś czas temu również informowaliśmy o zawarciu ważnej współpracy tego projektu z Polskim Związkiem Koszykówki.

Teraz firma Zetly zawarła kolejne strategiczne partnerstwo technologiczne z Synapse Network. Dzięki tej współpracy rozwój projektu na dużą skalę będzie dużo bardziej transparenty i stabilny.

Strategiczne partnerstwo

Zetly zawarło strategiczne partnerstwo technologiczne z Synapse Network. Kooperacja przewiduje współpracę w obszarze pozyskiwania funduszy, marketingu oraz wsparcie technologiczne dla Zetly. W ramach jej Synapse przygotuje opracowywany przez Zetly projekt do IDO, czyli Initial Dex Offering. Rozwiązania jakie proponuje Synapse Network, w tym infrastruktura sieciowa oraz monitorowanie dystrybucji tokenów, sprawią, że rozwój projektu Zetly na dużą skalę będzie dużo bardziej transparenty i stabilny.

Wierzymy w długofalowy rozwój projektu Zetly, dlatego zdecydowaliśmy się na współpracę z Synapse Network. Efektem tej współpracy jest już zoptymalizowanie tokenomii Zetly, która jest fundamentem każdego projektu w świecie blockchain

— zauważa Michał Glijer, CEO Zetly.

Zetly to projekt, który przykuł moją uwagę innowacyjnym podejściem, łączącym pasję do sportu i nowych technologii. Wierzę, że Zetly stanie się wiodącym pomostem dla wszystkich tych, którzy wspierają gwiazdy i drużyny sportowe. Jako Synapse Network postanowiliśmy wesprzeć projekt Zetly w zakresie pozyskiwania funduszy, marketingu, a także technologii” — dodaje Paweł Łaskarzewski, Co-CEO Synapse Network.

Pomost do świata funduszy

Celem Synapse Network jest przybliżenie idei w pełni regulowanej instytucji finansowej wspieranej przez produkty DeFi. Synapse Network tworzy zespół profesjonalistów z ponad 20-letnim doświadczeniem w biznesie, start-up’ach, technologii, bankowości, a także rozwiązaniach blockchain.

Synapse Network dzieli swoją ofertę produktową na dwa segmenty — detaliczny i instytucjonalny. W kwestii oferty detalicznej celem jest zapewnienie inwestorom z tradycyjnych rynków finansowych możliwości inwestowania swoich pieniędzy w produkty DeFi, aby uzyskać wyższe zwroty niż te oferowane przez banki. Segment instytucjonalny umożliwia firmom z tradycyjnych rynków wykorzystanie kryptowalut jako narzędzia inwestycyjnego i aktywów transakcyjnych w ich codziennych operacjach. Synapse jest pomostem do nowego świata pozyskiwania funduszy we wszystkich sieciach blockchain opartych na smart-kontraktach.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności