za
web3 festival

Web3 Festival – przenieś swoją karierę na wyższy poziom

Binance Launchpool

Świat zmienia się szybko i coraz trudniej jest nam nadążyć za rozwijającą się technologią. Tylko w ciągu ostatnich kilku miesięcy takie słowa jak DAO, NFT, Web3, AI czy Metaverse były na ustach wszystkich. Czy wiesz, co tak naprawdę oznaczają? Jeśli chcesz być na bieżąco z pędzącym światem technologii, a jednocześnie świadomie planować swoją karierę w taki sposób, aby stale się rozwijać i nadążać za rynkiem pracy, mamy dla Ciebie idealne wydarzenie!

Web3 Festival to cykl 10 spotkań z przedsiębiorcami i specjalistami, którzy już teraz tworzą Internet Przyszłości. Całe wydarzenie zostało przygotowane z myślą o tych, którzy chcą wejść ze swoją karierą w świat Web3 lub są na początku tej drogi. To idealna mieszanka wiedzy i inspiracji, która pomoże Ci zrozumieć jak wygląda świat zdecentralizowanych aplikacji.

Program Web3 Festival

Web3 Festival odbywać się będzie przez 3 tygodnie między 2 a 16 listopada w godzinach popołudniowych. Wydarzenie zaplanowane jest w formule online i jest całkowicie darmowe.

Organizatorzy przygotowali 3 ścieżki tematyczne:

 • BEYOND MARKETING, czyli ścieżka skierowana do osób zajmujących się marketingiem, sprzedażą i szeroko pojętym produktem. Jako słuchasz dowiesz się, jakie projekty Web3 są już realizowane i jak je dobrze promować;
 • BEYOND TECH, czyli ścieżka bardziej techniczna, pokazująca zarówno jak tworzyć projekty oprogramowania Web3, ale także jak wygląda praca ludzi technicznych “pozkodem”;
 • BEYOND ENTERPRISE – w tej ścieżce dowiesz się o korporacjach i firmach, oraz na tym jak wdrażają Web3 do swoich działań. Poruszony zostanie również temat pracy przyszłości w metaverse.

Podczas festiwalu w każdej z ścieżek odbędą się następujące wykłady:

BEYOND MARKETING – 2 listopada od 17:00 do 20:00:

 • Bartek Bilicki (SmartVarum) – Framework Tokenizacji Aktywów Cyfrowych;
 • Grzesiek Róg (Eduweb, Ahoy) – Społeczność napędzana mechanizmami Web3;
 • Paweł Maliszewski – Nowe spojrzenie na budowanie społeczności w projektach NFT 2.0;

BEYOND TECH – 9 listopada od 17:00 do 21:00:

 • Szymon Jankowski (HashUp) – Życie degena Web3;
 • Maja Cholewka (TechTree, Web3 Devs PL) – Dlaczego społeczności są kluczowe w rozwoju Web3?;
 • Artur Chmaro (licencja.rocks) – Checklista dla udanego dropu NFT;
 • Kamil Sobkowicz (ThePolacy NFT) – Jak wykorzystać dane publiczne do analizy projektów NFT i DeFi na przykładzie wykorzystania dune.com i nansen.ai;

BEYOND ENTERPRISE – 16 listopada od 17:00 do 20:00:

 • Agnieszka Kranz (Ringier Axel Springer Polska) – Jak będzie wyglądać praca przyszłości w metaverse?;
 • Tomasz R Smus (Blockchain Alliance) – Blockchain i kryptowaluty w biznesie. Na co zwrócić uwagę przed rozpoczęciem przedsięwzięcia?;
 • Szymon Paluch (Festival Web3) – Wielki finał festiwalu i nagrody.

Udział w festiwalu jest bezpłatny, a na tych, którzy się zapiszą czeka mnóstwo atrakcji i niespodzianek. Już teraz zarezerwuj swoje miejsce na stronie www.web3festival.pl.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności