za

The Polacy, czyli NFT prawdziwego Polaka. Nowa kolekcja zyskuje na popularności

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Polska nie pozostaje w tyle jeśli chodzi o popularne NFTki. Z rodzimych kolekcji sporą popularność zdobyły chociażby misie z serii Fancy Bears czy stokenizowane ciało Dody. Teraz pora na coś nowego i prawdziwie patriotycznego. Seria The Polacy NFT to 2137 niewymiennych tokenów z postaciami obdarzonymi unikalnymi cechami związanymi z naszą kulturą. Dlaczego warto posiadać The Polaka? Zapraszamy do lektury.

The Polacy NFT

Meme NFTki The Polacy zostały oparte o blockchain Ethereum. Seria liczy jedyne 2137 tokenów i powstała jako pochodna TheSaudis. Swoją stylistyką obie serie przypominają kultowe CryptoPunks.

Każda ze stworzonych postaci posiada oryginalne atrybuty kojarzące się z naszym narodem. Wśród najlepszych cech i elementów tych niepowtarzalnych tokenów możesz znaleźć: barwy narodowe, skrzydła Husarii, kapelusz góralski, serce WOŚP, cebulę, wódkę Wyborową, napis KUR*A, włosy detektywa Rutkowskiego, wąs Korwina, pekaesy Killera, fajkę, zioło, bandany narodowe i klubowe, opaleniznę budowlańca, a nawet widły, maczetę i ciupagę! Projekt powstał, by szerzyć naszą niepowtarzalną, polską kulturę.

Jak i po co kupić The Polaka?

Okres mintu serii już się zakończył, więc obecnie The Polaków kupisz jedynie na OpenSea. Warto zaznaczyć, że kolekcja ruszyła dopiero tydzień temu, wyprzedała się w ciągu zaledwie dwóch dni i mimo braku marketingu szybko zdobywa coraz większą popularność.

Dlaczego warto posiadać swojego The Polaka? Twórcy serii zapowiedzieli, że NFT z serii będą wejściówkami (POAP) na liczne imprezy. Skrót ten oznacza Proof Of Attendance Protocol – takie tokeny pełnią rolę cyfrowych pamiątek w świecie blockchain. Tokeny NFT POAP często określa się mianem „ekosystemu do przechowywania wspomnień”. Z biegiem czasu można zgromadzić całą kolekcję POAP-ów, które dokumentują fizyczne i wirtualne przeżycia na blockchainie.

Projekt nie posiada jeszcze konkretnej Roadmapy, jednak deweloperzy The Polaków posiadają sporo ciekawych pomysłów na przyszłość. Możliwe, że niebawem powstaną kolejne serie – The Polki i The Polacy Legendary Edition. Z czasem ma być również możliwy pasywny yield stablecoina Cebullion.

Chcesz dowiedzieć się więcej o tym prawdziwie polskim projekcie? Według informacji na Twitterze The Polacy NFT, już dziś o 19:00 odbędzie się pierwsze AMA, w trakcie którego będziesz mógł wygrać ciekawe nagrody i poznać członków zespołu.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności