Tanie Altcoiny o wielkim potencjale, TOP 5 według Bena Armstronga

2021-03-25 Inwestycje Wiadomości

Altcoiny – alternatywne coiny – czyli każda kryptowaluta, która nie jest Bitcoinem (która przyszła po pierwszej cyfrowej walucie – BTC) […]

Altcoiny – alternatywne coiny – czyli każda kryptowaluta, która nie jest Bitcoinem (która przyszła po pierwszej cyfrowej walucie – BTC) stanowią obecnie 60% wartości rynku krypto. Mimo to, wiele z nich to nadal tanie altcoiny, których ceny nie przekroczyły nawet 1 dolara.

Tanie Altcoiny

Popularny trader kryptowalutowy, Ben Armstrong, w swoim najnowszym filmie na Youtube, podaje pięć tanich altcoinów, które mogą zapewnić swoim przyszłym inwestorom miliony. Z uwagi na swoją ilość (którą w porównaniu do BTC możemy liczyć w miliardach), altcoiny może nie mają szans na osiągnięciu pułapu Bitcoina, ale nadal oferują wiele możliwości dla inwestorów. Według autora filmu, możesz wzbogacić się wydając „mniej niż centa” na sztukę.

#1 Pundi X (NPXS)

Projekt założony w 2018 r., przez Zaca Cheaha, opiera się na blockchainie Ethereum. Głównym założeniem NPXS jest rozpowszechnienie płatności walutami cyfrowymi poza sferą internetową. Transakcje miałyby być możliwe także przy codziennych zakupach w sklepach, kawiarniach czy stacjach paliw. Mimo tego że Pundi X nie powróciło do swojego rekordowego poziomu z początku istnienia, Armstrong twierdzi, że ostatnie wydarzenia spowodują wzrost ceny tego altcoina.

NPXS niedawno ogłosiło stakowanie i spalanie żetonów w celu zmniejszenia ich podaży. Powinno to pomóc coinowi z 236 miliardami tokenów w przeprowadzeniu tego projektu przez sezon Altcoinów.

#2 Holochain (HOT)

Założona również w 2018 r., kryje w sobie nie tylko coin, ale także całkowicie nowy system, którego głównym założeniem jest stać się lepszą wersją blockchaina: stawiając na energooszczędność (oddzielne i niepowiązane ze sobą węzły) i równość użytkowników (każdy węzeł jest sobie równy i niezależny, tak samo jak każdy posiadacz monet, nieważne ich ilość). Właśnie ta misja, według Armstronga, jest największą zaletą Holochainu.

[Holochain] jest jednym z nielicznych projektów, które odważyły się wyjść poza blockchain. Mimo tego że blockchain jest wciąż rozwijającą się technologią, z pewnością jest wiele związanych z nią problemów. Holochain przyjmuje ideę blockchainu i rozwija ją, czyniąc się szybszym i bardziej zdecentralizowanym.

#3 BitTorrent (BTT)

Platforma działająca przez długi czas na zasadzie wymiany plików peer-to-peer, zakupił w 2019 r., założyciel TRON (TRX). Justin Sun automatycznie wprowadził projekt w blockchain. Mimo tak szumu, nie zdobyła jednak powodzenia na rynku. Armstrong twierdzi, że rosnąca popularność tego Altcoina na TikToku prawdopodobnie spowoduje również wzrost ceny.

BitTorrent miał wystrzałowy start, tylko po to by później popaść w zapomnienie. Jednak ożywił go niedawny wzrost cen. Pytanie, czy jest w tym coś więcej? Cóż, plotka głosi, że TikTok inwestuje teraz w BitTorrent. A jest to podobna sytuacja w jakiej znajdował się ostatnio Dogecoin. Jedno jest pewne, publiczność TikToka uwielbia tanie monety, zatem BitTorrent to dla nich idealne rozwiązanie.

#4 Harmony (ONE)

Zasłynął jako jeden z pierwszych projektów, które przeprowadziły swoje IEO na platformie Binance Launchpad. Jest to kolejny projekt, którego celem jest stworzenie w pełni skalowalnego, bezpiecznego i wydajnego blockchaina opartego na technologii shardingu. Armstrong komentuje, że fundamenty Harmony są jego największą siłą napędową.

Harmony to dobry projekt i jest w całkiem niezłej niszy, zwłaszcza w tej chwili. Stara się rozwiązać problemy Ethereum ze skalowaniem, na długo przed wprowadzeniem technologii shardingu w ETH 2.0.

#5 VeChain (VET)

Platforma blockchain stworzona do obsługi i kontroli jakości łańcucha dostaw produktów. Pozwala na tworzenie zdecentralizowanych aplikacji oraz smart kontraktów, a także emisję tokenów. Armstrong kończy nią swoją listę, mówiąc że jest to Altcoin, z którym jego zdaniem „nie można się pomylić”.

Nie ma mocniejszego projektu w obszarze śledzenia łańcucha dostaw… Faktem jest, że VeChain jest rozwiązaniem ogromnego problemu na świecie, ma solidne podstawy i mocne rozwiązania. A to wszystko, za niecałe 10 centów. Mówię o 10% w złocie od 1983 r. Teraz powiem o 5% w złocie i 5% w Bitcoinach.

 

Tanie Altcoiny Bena Armstronga

Ben Armstrong słynie ze swoich odważnych tez na temat różnych kryptowalutowych projektów. Ostatnim razem zwrócił uwagę na to, że wie, kiedy nastąpi koniec hossy narynku kryptowalutowym. Tym razem również skrzętnie wybrał projekty, których cena od pewnego czasu rośnie. To, czy wskazane przez niego alty faktycznie odniosą sukces zależy od wielu czynników.

Mimo to, pamiętajmy, że, tak samo jak w 2017/2018 roku, tak pewnie i teraz, większość gorących altów odejdzie w zapomnienie tylko po to, aby w następnym cyklu być zastąpionymi przez nowe projekty. Trzy lata temu gorącym tematem było ICO. Teraz NFT i DeFi.

Tagi
ben armstrong bittorrent harminy harmony Holochain hot NPXS pundix

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.