za
Przetestowaliśmy aplikację Subme

Przetestowaliśmy aplikację Subme

Konferencja Kryptoraport

Nadchodzi czas, kiedy polski projekt Subme będzie miał szansę zabłysnąć. Już niedługo światło dzienne ujrzy aplikacja, a wraz z nią otrzymamy możliwość subskrypcyjnego zamawiania produktów. O Subme pisaliśmy na łamach Bitcoin.pl wielokrotnie, wspominając o współpracy firmy z Janem Błachowiczem czy licznych partnerstwach.

Tworzony produkt ma za zadanie ułatwić nasze codzienne życie i pozwolić na utrzymanie wartościowych nawyków subskrypcyjnych, jak na przykład wymiana szczoteczki co 3 miesiące, kupno wysokiej jakości suplementów czy żywności.

Redakcja Bitcoin.pl zdecydowała się zapisać na testy aplikacji Beta, aby pokazać Wam jak będzie ona wyglądała oraz czego możemy oczekiwać od pełnej wersji produktu.

Przetestowaliśmy aplikację Subme

Wygląd aplikacji

Na pierwszy rzut oka można stwierdzić, że twórcom bardzo zależało na prostocie obsługi i wygodzie użytkownika. W wersji Beta aplikacji nie znajdziemy wielu skomplikowanych funkcjonalności. Znalazły się w niej jedynie te związane z zamawianiem subskrypcyjnie produktów na określony czas, dokonywaniem płatności i otrzymywaniem produktów przez InPost. Wygląd z pewnością możemy ocenić na plus.

Przyjemnym zaskoczeniem była dla nas liczba dostępnych produktów (i wytwórców) w ramach aplikacji. Oto kilka przykładów:

CBD
Naturalne soki różnych producentów
Ekologiczne warzywa
Czekolady rzemieślnicze

Według informacji otrzymanych od zespołu Subme, kolejne produkty są dodawane na bieżąco i ma ich być co najmniej kilka tysięcy w momencie oficjalnego startu apki Subme. Jeżeli w aplikacji pojawi się tak wiele różnych możliwości produktowych, z pewnością przyda się dodatkowy panel umożliwiający łatwe wyszukiwanie produktów kategoriami,  których zabrakło w wersji Beta.

Dowóz i płatności

We wspomnianej wersji, która skierowana jest na polski rynek, dostawy będą obsługiwane przez InPost i dostarczane do paczkomatów. Jest to optymalne rozwiązanie ze względu na bardzo rozbudowaną sieć paczkomatów w Polsce i ich dogodne rozmieszczenie. Dodatkowo aplikacja najprawdopodobniej znajdzie swoją największą niszę wśród ludzi zapracowanych, którzy nie lubią spędzać czasu na zakupach lub czekaniu na kuriera.

Panel płatności jest już gotowy – w wersji Beta niemożliwe jest jeszcze zamawianie produktów, jednakże wiemy już, że płatności FIAT będą obsługiwane przez Stripe. Płatności i usługi związane z kryptowalutami z pewnością powiązane zostaną z ARI10/Bitcan, czyli firm od samego początku będących w ścisłej współpracy z Subme.

Podsumowanie

Wersja Beta aplikacji Subme przedstawia nam produkt, odpowiadający na rynkowe zapotrzebowanie w niszy subskrypcyjnej, która rozwija się niezwykle szybko (niemalże w takim samym tempie jak Web3 i kryptowaluty). Wraz ze wzrostem liczby produktów dostępnych w aplikacji i uruchomieniem integracji Web3 produkt ten może stać się niezwykle popularny, nie tylko pośród kryptowalutowej społeczności. Dla inwestujących w token $SUB oraz teamu Subme szykuje się niezwykle ciekawy rok.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności