Mistrz Świata UFC, Jan Błachowicz ogłasza współpracę z projektem Subme ($SUB)

Kryptowaluty

Jan Błachowicz, mistrz UFC w kategorii Light Heavyweight, został ambasadorem projektu Subme. Firma tworzy aplikację do subskrypcji swoich ulubionych produktów […]

Jan Błachowicz, mistrz UFC w kategorii Light Heavyweight, został ambasadorem projektu Subme. Firma tworzy aplikację do subskrypcji swoich ulubionych produktów i usług. W ramach współpracy stworzona zostanie m.in. kolekcja tokenów NFT, a znany sportowiec pomoże również w rozwoju Subme, angażując się w relację inwestorską. Kryptowaluta $SUB to projekt realizowany przez polską firmę.

Jan Błachowicz ambasadorem projektu Subme (SUB)

Jan Błachowicz to jeden z najbardziej utytułowanych oraz znanych polskich sportowców. Swoją karierę w MMA rozpoczął w 2007 roku, a w kolejnych latach został mistrzem KSW. Od 2015 jest związany z UFC – najważniejszą organizacją MMA na świecie. Największym osiągnięciem Jana, jako zawodnika było zdobycie w ubiegłym roku pasa UFC w kategorii półciężkiej oraz jego obrona w marcu 2021 r.

Projekt Subme zebrał ponad 8 milionów złotych (między innymi w kryptowalutach) w ramach kampanii crowdfundingowej na stworzenie aplikacji. Umożliwi ona zarządzanie subskrypcjami takimi jak Netflix czy Spotify. Docelowo aplikacja pozwoli również na zamawianie w niższych cenach produktów, których używamy na co dzień. Dzięki współpracy z Janem Błachowiczem w aplikacji dostępne będą zaprojektowane przez sportowca “koszyki produktów”.

Subme jako projekt technologiczny związany z branżą kryptowalut, stworzy również specjalną kolekcję tokenów NFT. Celem kolekcji jest połączenie świata kryptowalut oraz sportu zawodowego. Zawierając umowę z Subme, sam Jan Błachowicz stał się posiadaczem kryptowaluty Subme (SUB). Token od niedawna dostępny jest na popularnej giełdzie kryptowalut, Bitmart oraz zdecentralizowanej giełdzie PancakeSwap.

Aplikacja Subme świetnie wpasowuje się w rynkowe trendy. Firma chce przybliżyć i oswoić świat inwestycji w kryptowaluty, który krok po kroku staje się częścią naszej codzienności.

Sportowcy otwierają się na świat kryptowalut

Nawiązanie współpracy pomiędzy Subme a Janem Błachowiczem potwierdza fakt, że świat sportu coraz śmielej kolaboruje ze światem cyfrowych aktywów. Pisaliśmy niedawno o tym zjawisku tutaj.

Przykładami zaangażowania branży sportowej w inwestowanie w rynek kryptowalut i tokenów NFT są takie projekty jak Chilliz i Socios. Ten drugi to aplikacja, która umożliwiła m.in. stworzenie tokenu stołecznego klubu Legia Warszawa. Na rynku dostępne są także tokeny takich piłkarskich potęg jak FC Barcelona, czy Paris Saint-Germain.

 

Tagi
bitmart pancake swap sub token Subme subme aplikacja token subme

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.