za
Subme ogłasza partnerstwo z Uniqly.io.

Subme ogłasza partnerstwo z Uniqly.io oraz konkurs! Do zdobycia wyjazd do Abu Dhabi na walkę Jana Błachowicza

Binance Launchpool

Subme jest projektem, którego aplikacja ma dostarczyć nową jakość w ramach gospodarki subskrypcyjnej oraz daje nam możliwość subskrybowania produktów fizycznych. Uniqly.io natomiast łączy NFT z fizycznymi produktami oraz dostarcza tak zwane ”Proof of Authenticity” będące dowodem autentyczności danych dóbr.

Współpraca wspomnianych projektów ma na celu promowanie technologii NFT przy jednoczesnym przekazaniu dochodów z ich sprzedaży na cele charytatywne. W ramach wspólnej działalności zostanie stworzonych 50 specjalnych tokenów NFT z podpisanymi rękawicami przez mistrza UFC w kategorii Light Heavyweight – Jana Błachowicza. O współpracy Subme ze sportowcem pisaliśmy jakiś czas temu tutaj. Tokeny następnie będzie można wymienić na prawdziwe rękawice. Co więcej, jeden z wyemitowanych NFT będzie miał szczególną wartość – reprezentuje bomwiem rękawice z nadchodzącej walki Błachowicza w Abu Dhabi, która odbędzie się już 30 października! 

Subme ogłasza partnerstwo z Uniqly.io.

Jak zdobyć rękawice w formie NFT?

Aby otrzymać oryginalne rękawice UFC z autografem Jana Błachowicza, konieczne będzie ich zakupienie na stronie Uniqly.io w Subme Store w dniu 28.10.21. Dokładna godzina sprzedaży zostanie ogłoszona na kontach społecznościowych projektów – jednakże najprawdopodobniej rękawice zostaną sprzedane w przeciągu kilku minut. Jest to jedyna okazja, aby jednocześnie zdobyć wartościowy token NFT oraz zostać właścicielem rękawic UFC.

Tymczasem trzymamy kciuki za Jana Błachowicza i jego zwycięstwo w walce 30.10 z Gloverem Teixeira. Bez względu na to czy walka zostanie wygrana przez Polaka czy nie – wszystkie zyski ze sprzedaży NFT zostaną przekazane na cele charytatywne!

Do zdobycia 2x wyjazd do Abu Dhabi 

Subme ogłasza konkurs z Janek Błachowiczem

Na social media projektu Subme pojawiła się ciekawa propozycja związana z Janem Błachowiczem. Osoby, które spalą swoje tokeny $SUB będą w stanie również wygrać wyjazd do Abu Dhabi na walkę UFC Jana Błachowicza – w dodatku na Diamond Seats! Wygrani dostaną również zakwaterowanie i podróż o wartości $1000.

Oby wziąć udział w konkursie wystarczy spalić 5 000 tokenów SUB wysyłając je na adres tak zwanego “burning contractu”: 0xf0e1966e6f6c7c03a3fdf974bf583fdf90a9b8ac .

Wyniki konkursu już dzisiaj!

Więcej szczegółów znajdziecie pod tym linkiem.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności