Rozmowa z oszustem i znacznie więcej…

W nowym sezonie Bitcoin Radio nie rozmawiamy jednak tylko o oszustach. Jak co tydzień znajdziecie solidną porcję informacji z rynku kryptowalut.

Giorgio Chiellini sprawił sobie niezwykły prezent, zwyciężając w finałach Euro 2020. To jednak nie wszystko! Włoski piłkarz postanowił przy okazji przygotować pokaźną listę prezentów dla swoich fanów. Wszystko w formie tokenów NFT. Na platformie Blockasset fani mistrzów Europy mogą licytować koszulki kapitana reprezentacji Włoch, telefoniczne rozmowy, a także zdjęcia z autografami. Oferta przygotowana przez Chielliniego jest całkiem szeroka i wielu miłośników piłki znajdzie tam coś dla siebie.

Negatywne nastroje na rynku są świetną okazją do kopania leżących kryptowalut. Z szansy skorzystał Elon Musk. Tym razem oberwało się BTC i ETH. Twórca Tesli i Spacex uważa, że dwie czołowe kryptowaluty są zbyt powolne, a jedynym rozwiązaniem szybkich transakcji jest…. nie ma zaskoczenia, Dogecoin. Zdaje się jednak, że rynek kryptowalutowy w żaden sposób nie reaguje już na zachowania miliardera – informacja nie wpłynęła na cenę.

BTC & ETH are pursuing a multilayer transaction system, but base layer transaction rate is slow & transaction cost is high.

There is merit imo to Doge maximizing base layer transaction rate & minimizing transaction cost with exchanges acting as the de facto secondary layer.

— Elon Musk (@elonmusk) July 9, 2021

Bitcoin jednak znalazł w tym tygdniu swojego zagorzałego fana. Jest nim współzałożyciel Apple – Steve Wozniak. Inżynier twierdzi, że Bitcoin jest matematycznym cudem, który jest znacznie lepszy od złota.

Złoto jest ograniczone i trzeba go szukać. Bitcoin jest najbardziej niesamowitym matematycznym cudem.

Jeśli zastanawialiście się ostatnio nad zmianą pracy lub wyborem nowej ścieżki kariery, to mamy dla Was trochę inspiracji – portal mindworkers przygotował garść informacji na temat tego, czego potrzeba, aby zostać programistą blockchain.

Token Sale Geco.one

W ostatnim czasie na rynku kryptowalutowym nie brakuje nowych projektów. Dziś chcieliśmy zwrócić Waszą uwagę na jeden z nich. Geco.one to polska giełda kryptowalut specjalizująca się w margin trading. Ta szybko rozwijająca się platforma (20 mld USD obrotu!) właśnie emituje swój token giełdowy, którym zdecydowanie warto się zainteresować. Więcej informacji znajdziecie tutaj.

 

Tagi
bitcoin dogecoin Elon Musk ETH Giorgio Chiellini rozmowa z oszustem Steve Wozniak

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.