za
rafał zaorski wykop

Rafał Zaorski emituje swoje NFT

2022-11-09
BlockchainNFT
robinhood aplikacja rejestracja

Rafał Zaorski, spekulant i “twarz” społeczności Trading Jam Session, emituje swój NFT. Token będzie biletem wstępu na spotkania, które będą miejscem “kulturalnych i intelektualnych” dyskusji.

Rafał Zaorski emituje swój NFT

Oferta jest skierowana do społeczności BigShortBets. Spotkania mają odbywać się w apartamencie Rafała Zaorskiego przy u. Złotej 44 w Warszawie. Mówimy o nieruchomości, jaką nabył on w czerwcu za ok. 23 miliony złotych.

Ja i moja grupa przyjaciół, znajomych z BigShortBets stwierdziliśmy, że potrzebujemy miejsca, w którym będziemy się spotykać w ramach różnego rodzaju eventów kulturalnych i intelektualnych – przekazał Zaorski. Dodał, że w czasie spotkań będą omawiane wybrane publikacje książkowe, najważniejsze zagadnienia geopolityczne czy kwestie gry na giełdzie.

Zabawiliśmy się w coś takiego, że wykorzystujemy do tego technologię NFT i stworzyliśmy token 504 (nazwa pochodzi od numeru apartamentu przy ul. Złotej). Ruszamy w grudniu, uważam, że będzie to bardzo korzystne wykorzystanie tokenów NFT w odróżnieniu od miśków, małpek itd. Będzie miało konkretną użyteczność, a nam [token] jest potrzebny, żeby móc zidentyfikować osoby, móc połączyć je z technologią blockchain – tłumaczył dalej.

Skąd jednak taki pomysł.

– Dlaczego to robię? Odpowiadam wszystkim moim hejterom: bo lubię, bo mogę i chcę. A czemu nie? – podsumował Zaorski.

Projekt można śledzić na Instagramie oraz poprzez stronę internetową 504.XYZ.

Token Zaorskiego

Na początku 2021 r. pisaliśmy o innym projekcie Zaorskiego z rynku tokenów. Chodzi o $BSB Coina. To token, który w założeniu miał usprawnić współpracę między inwestorami. Poza tym umożliwiać im swobodne zrzeszanie się oraz sprawniejsze wspólne działania na rynku. Idea na myśl przywodzi to, co widzieliśmy w przypadku działań forumowiczów z WallStreetBets.

Jak zaś Zaorski radzi sobie na rynku? W pierwszej połowie br. udało się mu zarobić około 100 milionów złotych rozgrywając pozycje akcyjne oraz kryptowalutowe. W samym maju zarobił on 44 mln na bitcoinie oraz etherze.

Zaorski od wielu lat jest liderem Trading Jam Session, organizacji, która zrzesza osoby grające na giełdzie.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.