za
Analiza techniczna

FTT spadł o 90%! Czy bitcoin spadnie do 12k USD? Analiza: ETH, FTT, BNB, THETA, KAVA, SHIB i inne

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

W czasie, gdy polityka monetarna Rezerwy Federalnej zaczęła wywierać coraz mniejszą presje na rynek kryptowalut i wydawało się, że najgorsze mamy już za sobą, pojawił się temat kryzysu płynności w FTX Trading i ewentualnego przejęcia giełdy przez Binance, co przyczyniło się do skokowego wręcz spadku notowań zdecydowanej większości projektów kryptowalutyowych. Największym przegranym jest to oczywiście token FTX (FTT), którego kurs tylko w trakcie wtorkowego handlu spadał o 90%. Bitcoin z kolei cały czas walczy o utrzymanie technicznego wsparcia powyżej 18 tysięcy dolarów. Trwałe zejście poniżej tego pułapu mogłoby bowiem napędzić dalsza wyprzedaż nawet w kierunku 12 tysięcy dolarów.

W dzisiejszym odcinku analizuję: BTC, ETH, FTT, BNB, THETA, KAVA, SHIB, EOS, CAKE, SUSHI, ADA, XRP.

Chcielibyśmy zaznaczyć, ze materiał udostępniony został w celach edukacyjnych w ramach projektu Krypto Raport. Informacje zawarte w filmie mają wyłącznie charakter ogólny i nie stanowią porady inwestycyjnej.

Więcej materiałów wideo znajdziesz na kanale Krypto Raport.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Cześć! Z tej strony Patryk Kempiński i Janusz Zieliński 👋 Jesteśmy właścicielami Krypto Raportu i od wielu lat zawodowo zajmujemy się kryptowalutami. 🙂 Szczerze kochamy kryptowaluty i na maksa kibicujemy technologii blockchain, dzięki której na żywo oglądamy rewolucję w świecie finansów 📈

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.