za
rodion

Artysta z Poznania doczekał się wystawy NFT w Tokio

2022-11-08
BlockchainNFT
robinhood aplikacja rejestracja

Chcemy się z Wami podzielić sukcesem jednego z naszych czytelników. Rodion Marcinkowski, bo o nim mowa, doczekał się wystawy swoich niewymiennych tokenów w galerii w centrum Tokio.

Rozwój NFT w Polsce

Niezależnie od ogólnokrajowej niechęci do NFT, część naszych rodaków z sukcesami realizuje karierę w tym kierunku. Jakiś czas temu informowaliśmy Was o konkursie Binance NFT wygranym przez polskiego malarza, Zbigniewa Sikorę. Warto również zauważyć, że w ciągu ostatniego roku w Warszawie pojawiły się już dwie galerie poświęcone sztuce cyfrowej i generatywnej. Deep Space Gallery oraz HT NFT, obie zlokalizowane w centrum stolicy, w ciągu najbliższych kilku lat zapewne wyrobią sobie metkę prekursorów wśród promotorów nowych technologii w sztuce.

Rodion Marcinkowski – podróżnik i artysta

Jeśli przebywasz aktualnie w Japonii, a konkretnie w Tokio, koniecznie wybierz się do Uptown Koenji Gallery. Niewielka galeria w dzielnicy Shinjuku zaprasza na najnowszą wystawę, InCAST Tokio 2022 – Pathfinder, droga do przyszłości. Celem ekspozycji i konferencji naukowej jest zapewnienie osobom myślącym o przyszłości miejsca do interakcji poza granicami regionów i dziedzin akademickich. W tym roku pod hasłem Pathfinder organizatorzy będą badać możliwości współpracy w celu pokonania różnych globalnych wyzwań i stworzenia społeczeństwa przyszłości. W wystawie biorą udział artyści z Japoni, Polski, Czech i Niemiec.

Jak sam o sobie mówi Rodion Marcinkowski, jego upodobanie do rozwoju wzięło się licznych podróży i poznawania inspirujących ludzi. Na opisywanej wystawie zaprezentował fizyczny obraz futurystycznego owada. Do dzieła przypisał kod QR, którego zadaniem jest przeniesienie zwiedzającego na market OpenSea.

Wystawa czynna jest do końca miesiąca. Zachęcamy do obejrzenia wideo z konferencji poświęconej aktualnej ekspozycji.

Myśl końcowa

To dla nas niezwykle satysfakcjonująca sytuacja, gdy możemy zrelacjonować Wam sukces jednego z naszych czytelników. Jeśli również chcesz podzielić się swoim doświadczeniem lub organizujesz ciekawe wydarzenie, koniecznie odezwij się do nas. Chętnie to opiszemy. Wasz rozwój w zakresie kryptowalut i blockchain to istotne składowe budowania naszej wspólnej, stokenizowanej przyszłości.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności