za
Program ambasadorski RoboHero - zapisy ruszyły!

Program ambasadorski RoboHero – zapisy ruszyły!

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Program ambasadorski RoboHero wystartował. Twórcy gry szukają osób, które pomogą w promocji gry Web3 RoboHero, której premiera zbliża się wielkimi (robotycznymi) krokami. To dobra okazja, aby poznać grę i jednocześnie otrzymać sporą ilość benefitów.

Program ambasadorski RoboHero – dlaczego warto się zapisać?

Śmiało można zaryzykować stwierdzenie, że gaming Web3 przeżywa obecnie swój rozkwit. Kolejne gry oparte na ekosystemach Web3 wzbudzają zainteresowanie graczy i to nie tylko tych, którzy „siedzą już” w kryptowalutach. Bardziej tradycyjni gracze także wykazują zainteresowanie gamingiem Web3, czego przykładem są powstające ostatnio produkcje. Jedną z nich jest właśnie RoboHero, czyli klasyczna gra taktyczna oparta o ekosystem Web3.

Gra jest obecnie na etapie zamkniętych testów, ale już teraz cieszy się dużą popularnością wśród graczy. Doskonałym tego dowodem było zainteresowanie RoboHero na ubiegłorocznym PGA 2023. Zespół odpowiedzialny za grę ogłosił ostatnio, że startuje specjalny program ambasadorski RoboHero. Zostanie ambasadorem pozwala na szereg benefitów, takich jak:

  • Ekskluzywny dostęp do gry (zamknięta beta).
  • Insiderskie informacje od specjalnej, zamkniętej grupy na Discordzie.
  • Alokacje do 2000 USD.
  • Merch RoboHero dla ambasadora i jego społeczności.
  • Dedykowane leaderboardy z nagrodami pod postacią kodów na Google Play lub App Store.
  • Obecność na whitelistach dla nadchodzących kolekcji  NFT (włączając w to kolekcję Survivors PFP).
  • Uzyskanie unikalnej odznaki ambasadora.

Program ambasadorski jest zatem świetną okazją dla wszystkich, którzy chcą sprawdzić grę i jednocześnie czerpać z tego sporo benefitów. Uczestnictwo w programie jest opłacalne także dla użytkowników, którzy patrzą na RoboHero pod kątem pasywnego zysku na ekosystemie Web3. Zbliżająca się premiera gry to dobry moment na wejście do programu ambasadorskiego, poznanie polskiej produkcji Web3 oraz zdobycie szeregu dodatkowych korzyści.

https://twitter.com/RoboHero_io/status/1757077225642303824

Do kogo skierowany jest program ambasadorski RoboHero?

Program ambasadorski RoboHero skierowany jest do osób, które będą aktywnie wspierały promocję gry. Twórcy zdecydowali się na uruchomienie takiego programu z dwóch powodów. Po pierwsze jest to doskonały sposób, aby zainteresować grą szerszą społeczność. Po drugie zauważyli oni, że duża jej część naturalnie uczestniczy w promocji nadchodzącej produkcji Web3.

Program ambasadorski Robohero.

Program skierowany jest do osób, które będą tworzyły dobrej jakości content i dzieliły się nim na łamach swoich social mediów, takich jak X, Facebook, czy Discord. Ambasadorami RoboHero mogą zostać twórcy contentu na social mediach, liderzy Discordowych społeczności oraz posiadacze zasięgowych kont na X. Co ciekawe, twórcy zapowiadają, że top 100 ambasadorów zyskiwać będzie stablecoiny oraz ekskluzywny content ze świata RoboHero

Aby zapisać się do programu ambasadorskiego RoboHero wystarczy tylko wypełnić formularz. Później zostaje już tylko promocja gry i odbieranie cyklicznych nagród!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności