za
OKX wchodzi do Turcji.

OKX wchodzi do Turcji. Ekspansja giełdy kryptowalut trwa

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

OKX wchodzi do Turcji i konsekwentnie realizuje swoje plany międzynarodowej ekspansji. OKX TR oferuje bezpośrednie wpłaty i wypłaty w tureckiej lirze oraz dwujęzyczne wsparcie w języku angielskim i tureckim. Ekspansja giełdy na rynek turecki rozpoczęła się w maju 2023 roku.

OKX wchodzi do Turcji w idealnym czasie. Na finiszu nowe kryptowalutowe regulacje

Giełda kryptowalut OKX ma ostatnio bardzo udaną passę zdobywania licencji pozwalających na działalność w kolejnych krajach świata. W tym miesiącu taką licencję giełda uzyskała w Argentynie, zaś w styczniu dostała zielone światło na działalność w Dubaju. Teraz OKX wchodzi do Turcji. Warto zaznaczyć, że starania o wejście na turecki rynek rozpoczęły się w maju 2023. To bowiem właśnie wtedy firma otworzyła oficjalne biuro w Turcji i zatrudniła lokalny zespół, którego zadaniem było wprowadzenie giełdy na rynek Turcji.

OKX wchodzi do Turcji .

OKX TR oferuje wpłaty oraz wypłaty w tureckiej lirze oraz dostęp do portfela kryptowalutowego. Platforma zaoferuje tureckim użytkownikom handel parami USDT/TRY, BTC/TRY oraz ETH/TRY. Warto dodać, że OKX wchodzi do Turcji w idealnym czasie, ponieważ na finiszu prac są nowe przepisy kryptowalutowe, określające standardy licencjonowania i działalności giełd kryptowalutowych.

CEO OKX Hong Fang twierdzi, że:

Ze wskaźnikiem adopcji kryptowalut zbliżonym do 50%, Turcja stanowi bardzo dynamiczny i obiecujący rynek dla branży cyfrowych aktywów, która nadal się rozwija. Wysoki poziomi zaangażowania i zrozumienia cyfrowych aktywów przez populację Turcji, czyni kraj idealnym środowiskiem dla OKX i jesteśmy mocno zobowiązani do pomocy w dalszym wzroście tego ekosystemu.

Nie tylko sukcesy, ale także pierwsze potknięcia OKX

Giełda kryptowalut OKX w ostatnim czasie nie zatrzymuje się w swojej ekspansji. Z Korei Południowej dochodzą jednak informacje, jakoby firma miała być przedmiotem potencjalnego dochodzenia ze strony władz Korei Południowej. Otóż lokalna rada giełd kryptowalut zarzuciła OKX promowanie swojego programu Jumpstart wśród południowokoreańskich inwestorów, bez właściwej rejestracji w kraju. Informacje na ten moment nie zostały potwierdzone przez oficjalne oświadczenie władz Korei Południowej.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności