za

Polska crypto hubem Europy? Next Block Expo powraca do Warszawy!

Next Block Expo, europejski festiwal dot. technologii blockchain, powraca do Warszawy. Odbędzie się w dn. 15-16 maja 2024 roku. Wydarzenie będzie częścią tygodnia kryptowalut, podczas którego stolica Polski stanie się centrum innowacji w Europie.

Rosnący potencjał Polski

Organizatorzy chcą zaprezentować rosnący potencjał Polski jako pretendenta do tytułu dużego europejskiego centrum technologii Web3. Polska jest znana z wysoko wykwalifikowanych i cenionych programistów oraz przyciąga zainteresowanie dużych marek zakładających swoje oddziały w kraju. Działa tu wiele aktywnych projektów i społeczności, które również zorganizują side eventy podczas całego tygodnia, uzupełniając główne wydarzenie, Next Block Expo Warsaw 2024.

Czwarta edycja odbędzie się w Multikinie Złote Tarasy, zgromadzi ponad 2000 entuzjastów branży, ponad 140 cenionych prelegentów oraz ponad 30 marek i projektów Web3. Wszystko, by przez 2 dni zgłębić najnowsze trendy i prognozy dot. branży blockchaina.

Polish Blockchain Week

Polish Blockchain Week to przełomowe wydarzenie, które odbędzie się w Polsce po raz pierwszy. Na tydzień Warszawa stanie się stolicą kryptowalut. Będzie można wziąć udział w licznych konferencjach, spotkaniach, warsztataach i imprezach organizowanych przez aktywne społeczności i projekty. Tysiące entuzjastów Web3 przyjadą do Warszawy, aby wymienić się swoimi doświadczeniami, zdobyć wiedzę i wzajemnie się inspirować.

Polish Blockchain Week, którego głównym wydarzeniem będzie Next Block Expo, ma na celu pokazać potencjał Polski jako kolejnego dużego hubu kryptowalut w Europie.

Scena developerów

Od samego początku NBX było wydarzeniem przyjaznym developerom. Pierwsza edycja przyciągnęła blisko 200 developerów z Europy i całego świata. Tym razem organizatorzy chcą zaoferować jeszcze więcej, wprowadzając specjalną scenę dla developerów przygotowaną we współpracy z Degen House.

W ciągu dwóch dni odbędą się na niej ekskluzywne warsztaty i prelekcje dostosowane do potrzeb entuzjastów i właśnie twórców projektów. Uczestnicy będą mieli wyjątkową okazję do uzyskania wglądu w wewnętrzne funkcjonowanie najbardziej innowacyjnych projektów w branży, a także do poszerzenia swojej sieci kontaktów zawodowych.

Premiera filmowa

Czwarta edycja NBX zbiega się z halvingiem bitcoina. Z tej okazji uczestnicy zostaną zaproszeni na specjalny pokaz filmu edukacyjnego, którego celem jest ukazanie potęgi Bitcoina jako projektu i podkreślenie znaczenia halvingu.

Bogata oferta programowa

Wraz z rozwojem branży, Next Block Expo umacnia swoją pozycję jako centralne miejsce innowacji, które gromadzi pionierów, twórców i rewolucjonistów w przestrzeni Web3. NBX Warsaw 2024 zaprezentuje kompleksowy program prelekcji, uzupełniony o angażujące panele dyskusyjne i warsztaty. Uczestnicy mogą spodziewać się dogłębnych dyskusji na temat DeFi, Metaverse, NFT, Gaming, Privacy, Scaling, Exchanges, Venture Capital, Fundraising, Legal/Tax, Payments, Security i Marketing.

NBX zapewnia niezrównane możliwości networkingowe, oferując platformę do bezpośredniego kontaktu z liderami branży, potencjalnymi partnerami i współpracownikami. Wszyscy uczestnicy uzyskają wyłączny dostęp do aplikacji NBX, umożliwiającej im czatowanie i planowanie spotkań 1:1 w dedykowanej strefie networkingowej.

Podczas wydarzenia odbędzie się ceremonia wręczenia Nagród NBX. Wyjątkowe projekty i innowacyjne koncepcje w przestrzeni web3 zostaną uhonorowane w 8 różnych kategoriach.

Aby uzyskać więcej szczegółów lub zarezerwować swoje miejsce na kolejne wydarzenie, odwiedź https://nextblockexpo.com.

Pamiętaj, że od 1 marca ceny biletów na wydarzenie idą w górę. Z kodem bitcoinpl dostaniesz jednak 10% zniżki.

O Next Block Expo

Next Block Expo (NBX) to europejski festiwal dot. blockchaina i jedno z największych europejskich wydarzeń związanych z Web3, osadzonych w sercu europejskich stolic nowych technologii: Berlinie i Warszawie. NBX to miejsce, w którym spotykają się eksperci, developerzy, inwestorzy, traderzy i regulatorzy, tworząc niezrównane możliwości networkingowe.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Na rynku kryptowalut od 2013 r. Współorganizowałem pierwsze w Polsce konsultacje społeczne w Sejmie dotyczące technologii blockchain, a także Polski Kongres Bitcoin, w ramach którego wystąpił Andreas Antonopoulos. Współpracowałem z posłami na Sejm RP, w celu przygotowania interpelacji na temat takich kwestii jak: kryptowaluty, CBDC czy technologia blockchain. Interesuje się historią, ekonomią, polityką i oczywiście technologią blockchain.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności