za
GG3, czyli projekt łączący Web2 z Web3.

Odkryj GG3: Graj w gry, otwieraj lootboxy i zdobądź gamingowy PC o wartości 4000 USD!

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Zarówno gaming, jak i kryptowaluty wywołują silne emocje. Doskonale wiedzą to i gracze, i traderzy. Pamiętasz, jakie emocje towarzyszyły wydropieniu rzadkiego przedmiotu w Diablo III lub trafieniu w skrzynce skina factory-new w CS:GO?

Takie same emocje drzemią gamingu Web3, który nagradza graczy za bycie członkiem społeczności. GG3 to nowa komplementarna platforma dla graczy stworzona przez zespół GamerHasha, która już w pierwszym dniu okresu przed-rejestracyjnego zainteresowała 12 tysięcy graczy!

Czym jest GG3?

Looter-shootery oraz wszelkie gry oparte na dropie przedmiotów wywołują w graczach dreszczyk emocji. Poszukiwanie rzadkich i legendarnych itemów wpisało się już na dobre w mechanikę gier RPG, czy Hack’and’Slash. Wyobraź sobie połączenie tych emocji z możliwościami zdecentralizowanego gamingu Web3. GG3 jest komplementarną platformą dla graczy stworzoną przez zespół GamerHasha, czyli najpopularniejszego projektu łączącego gaming oraz świat kryptowalut.

GG3 to innowacyjne połączenie gamingu web2 oraz możliwości oferowanych przez gaming Web3. Dzięki temu użytkownicy grając w swoje ulubione gry Web3, doświadczają także możliwości zdecentralizowanego gamingu. Wszystko w formie, którą gracze lubią najbardziej, czyli questu.

GG3 jest czymś, o czym entuzjaści gamingu oraz Web3 marzyli od dawna. Dlaczego? Ponieważ pozwala im poznawać świat Web3 poprzez granie w ich ulubione gry – dostępnych będzie ponad 900 tytułów! Każdy Quest lub Dungeon musi kończyć się dobrym lootem – nie inaczej jest w przypadku GG3, ponieważ na uczestników czekają wyjątkowe nagrody.

Gamingowy PC o wartości 4000 USD, czyli nagrody GG3, o które warto walczyć

Jednym z najważniejszych elementów tradycyjnego gamingu są achievementy. Zdobywanie osiągnięć daje satysfakcję i pokazuje zaangażowanie w dany tytuł. W gamingu Web3 ekwiwalentem achievementów są unikalne cyfrowe przedmioty, tokeny NFT oraz zarobek w kryptowalutach. Projekt GG3 ciekawie miesza te dwie koncepcje. Użytkownicy bowiem, wykonując kolejne questy, otrzymują punkty doświadczenia oraz kryształy Web3. Dzięki nim mogą konkurować z pozostałymi uczestnikami GG3 w walce o wyjątkowe nagrody.

Co więcej, gracze za wykonanie zadań w poszczególnym tytule otrzymają także skrzynki z nagrodami. Lootboxy będą zawierały nagrody o wartości 11 000 USD, takie jak doładowania Steam Wallet, PayPal, G-buksy oraz XP w ramach rozwoju profilu na GG3. W skrzynkach pozostaje także ukryty wyjątkowy gamingowy PC o wartości 4000 USD. Najlepsze gamingowe parametry oraz ledowe oświetlenie w seledynowej kolorystyce projektu GG3.

Komputer, który można wygrać w GG3.

Pre-rejestracja do GG3 już dostępna

Obecnie wystartowała już pre-rejestracja do GG3. Wystarczy podać nick oraz email i można przystąpić do questowania. Już teraz możliwe jest wykonanie pierwszych 10 zadań, które pozwolą na zdobycie pierwszych 10 skrzynek. Wśród nich są takie zadania, jak odwiedzenie strony pre-rejestracyjnej, utworzenie konta, followowanie projektu GG3 na X, czy dołączenie do oficjalnego Discorda.

Jeśli chodzi o harmonogram całego projektu, to odyseja GG3 wystartowała 14 listopada i zakończy się wraz z początkiem grudnia. Jest to tzw. beta raid. Dystrybucja lootboxów zacznie się natomiast na początku 1 kwartału 2024 roku. Warto dodać, że wraz ze startem platformy wystartuje także ranking najlepszych użytkowników, którzy będą mogli konkurować o dotarcie na sam szczyt listy. Tam będą czekały na nich nagrody i bonusy.

GG3 jako pierwsze zetknięcie tradycyjnych gamerów z gamingiem Web3

Wielu graczy tradycyjnego gamingu podchodzi do Web3 z dużą ostrożnością. Spowodowane jest to przede wszystkim błędnym kojarzeniem Web3 z kryptowlautowymi scamami. Dlatego też tak ważna jest edukacja, o której wspominał w niedawnym wywiadzie dla Bitcoin.pl Artur Pszczółkowski, czyli CEO GamerHasha.

GG3 ma być grywalizacyjnym sposobem na przedstawienie graczom zalet i benefitów zdecentralizowanego gamingu. Ubranie takiej edukacji w dobrze znane graczom questy i zdobywanie lootboxów, to bardzo innowacyjny pomysł. Dzięki temu projekt może być dla wielu entuzjastów elektronicznej rozrywki pierwszym zetknięciem z ideą Web3. Według twórców projektu GG3 pozwoli na wykonywanie questów w ponad 900 grach Web2. To oznacza, że wieczorna partyjka w LoLa, czy World of Tanks, będzie możliwością do odhaczania kolejnych questów w drodze po nagrody i lootboxy.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Zawodowy copywriter oraz social media manager. Od 5 lat publikuje treści w tematyce m.in. nowoczesnych technologii. W Bitcoin.pl zajmuje się nowościami z rynku, artykułami odnośnie kryptowalut oraz sztucznej inteligencji.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności