Nowa bańka na bitcoinie już w 2021 – Bitcoin Radio #19

Bitcoin Radio Podcast

W czasie gdy bitcoin przekraczał kolejne progi cenowe (tym razem mówimy o $15 000), moja pralka postanowiła dwa razy w […]

W czasie gdy bitcoin przekraczał kolejne progi cenowe (tym razem mówimy o $15 000), moja pralka postanowiła dwa razy w ciągu dnia zalać mi mieszkanie. Jeśli macie kontakt do dobrego mechanika, to ja go bardzo chętnie przyjmę. 

Open in Spotify

A w dzisiejszym odcinku Bitcoin Radio

Oczywiście spojrzymy na kursy najpopularniejszych kryptowalut na rynku. Zobaczymy jak radzi sobie aktualnie bitcoin, a także jak wyglądają prognozy i nadzieje na to, że będzie zachowywał się i czuł lepiej w przyszłym tygodniu.

Wraz ze wzrostem ceny BTC, warto spojrzeć na ilość adresów BTC z przynajmniej jedną jego sztuką. Jak się okazuje, liczba takich portfeli stale rośnie, wyznaczając nowe ATH w tym obszarze. To po raz kolejny daje poczucie, że król kryptowalut posiada coraz silniejszy inwestycyjny filar, na którym buduje swoją pewność. 

Dla tych z Was, którzy lubią piłkę nożną też jest przewidziana nowość. Nie chodzi, co prawda, o żadne rozgrywki, a o partnerstwo zawarte między Borussią Dortmund i platformą Bybit. Plany na tę kooperację są ponoć ambitne – zobaczymy, czy się zrealizują.

Kącik Wróżenia z Fusów

Do Bitcoin Radio powraca Kącik Wróżenia z Fusów. Tym razem bohaterowie są dwaj – Mike McGlone i Michael Saylor (szef Microstrategy).

Pierwszy z tych dwóch Panów zapowiada, że w 2021 roku czeka nas bańka kryptowalut. Dlaczego? Ano dlatego, że bitcoin zachowuje się podobnie, jak zachowywał sie ostatnio, kiedy był na bani.

CEO Microstrategy z kolei twierdzi, że inwestowanie w BTC jest super i porównuje to do inwestowania w Apple 10 lat temu. Wnioski wyciągnąć można samemu (spoiler – bitcoin wypuści niedługo nowy model telefonu)

To, a także wiele więcej ciekawych rzeczy w nowym odcinku Bitcoin Radio!

 

Tagi
bitcoin bitcoin radio microstrategy

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.