za
NFT Master Class

NFT Master Class już 9 grudnia w Warszawie

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Realizując swoją popularyzatorską misję, Warsaw Blockchain Alliance, przy wsparciu liderów polskiej sfery Web3, organizuje wydarzenie pod tytułem NFT Master Class.

Wzrost popularności NFT

Mimo panującej na rynkach kryptowalutowych bessy, rozwiązania oparte o technologię blockchain, w tym NFT i metaverse, przeżywają obecnie bezprecedensowy rozkwit. Technologia ta, do niedawna traktowana jako ciekawostka, wchodzi obecnie przebojem w rozmaite branże, które z pozoru nie mają ze sobą nic wspólnego – od liderów social mediów, przez największe światowe marki modowe, po banki, a nawet… Pocztę Polską.

Co łączy wszystkie te podmioty? Wierzymy, że oprócz bezpośrednich korzyści marketingowych płynących z wykazania się działaniami w innowacyjnej sferze, stoi za tym przede wszystkim przekonanie, że Internet zmierza nieuchronnie w stronę idei Web3. Jest to wizja nowego, lepszego Internetu, który wspierany przez technologie i koncepty rozproszonego rejestru, oddawać będzie użytkownikom realną kontrolę nad treściami i wartościami przesyłanymi przez Internet dzięki wykorzystaniu nowej klasy cyfrowych aktywów. Web3 zredefiniuje sposób w jaki społeczeństwo i korporacje wykorzystywać będą Internet. Nie da się dłużej ignorować, że stoimy u progu kolejnej cyfrowej rewolucji.

Boom na zagadnienia Web3 spowodował, że Internet pełen jest w tym zakresie szumu informacyjnego. Sprawia to, że mimo dużej ilości dostępnych informacji bariera wejścia w tą sferę jest wciąż wysoka. Terminologia związana z nowatorskimi konceptami również potrafi być dla początkowego zainteresowanego co najmniej onieśmielająca.

Warsztaty NFT Master Class

Program warsztatów ułożony jest w sposób, który stymulować będzie uczestników do podjęcia próby zaimplementowania zdobytej wiedzy we własnym przedsiębiorstwie. W ramach całodziennych warsztatów nauczysz się:

  • czym jest Web3, w tym blockchain, NFT i Metaverse;
  • jakie możliwości dla danych sektorów i branż wynikają z zastosowania tych technologii i konceptów;
  • jakie korzyści można zyskać na wdrożeniu tych technologii w danych branżach i sektorach;
  • gdzie czyhają pułapki technologiczne, prawne, regulacyjne i PR-owe;
  • jak planować inicjatywy swojej firmy, by w pełni skapitalizować możliwości oferowane przez Web3, NFT i Metaverse.

Wśród prelegentów wystąpią topowi polscy eksperci, m.in.:

  • dr Tomasz Smus, uznany wśród społeczności Web3 edukator, który opowie o tym jak z ciekawostki technologicznej którą niegdyś stanowił Bitcoin wyewoluowała zupełnie nowa branża Web3;
  • Jakub Żurawiński, współzałożyciel Bitfold, który przeprowadzi zgrywalizowane zajęcia, w ramach których uczestnicy założą swój własny portfel kryptowalutowy;
  • adw. Aleksander Wilner, partner w jedynej polskiej kancelarii skupionej wyłącznie na Web3, wytłumaczy czym naprawdę są tokeny NFT oraz opowie jak skutecznie nawigować w gąszczu przepisów prawnych i podatkowych;
  • Jacek Studziński, Chief Comms Office w Adshares, pokaże uczestnikom idee metaverse i opowie o jego konsekwencjach i szansach dla człowieka, społeczeństwa, kultury i sztuki oraz marketingu i reklamy;
  • Patryk Kempiński, właściciel agencji marketingowej Web3 WeMakeit, pozwoli zrozumieć uczestnikom, dlaczego budowanie zaangażowanej społeczności jest kamieniem węgielnym każdego projektu NFT.

Do zobaczenia na wydarzeniu!

W trakcie wydarzenia zdobędziesz niezbędną wiedze i umiejętności, od podstaw tych nowych technologii po ich potencjalne zastosowania dla Twojej firmy lub brandu. Usłyszysz porady od ekspertów w tej dziedzinie i będziesz miał okazję do networkingu z innymi podobnie myślącymi osobami. Nie przegap tej ekscytującej okazji – zarejestruj się już dziś!

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności