za

Poznaj fundamenty Web3, zobacz jak działa internet przyszłości i zarabiaj dzięki nowej wiedzy

Zondacrypto gielda kryptowalut 2650

Chcesz zacząć zgłębiać świat blockchaina i Internetu przyszłości? Fundamenty Web3 to 6-tygodniowy program dla twórców, przedsiębiorców i specjalistów (ale także osób nietechnicznych), podczas którego poznasz podstawy Web3. Dla czytelników Bitcoin.pl zainteresowanych udziałem w programie przygotowaliśmy specjalną zniżkę, o której wspominamy na końcu tego artykułu.

Web3 krok po kroku

Jeśli myślisz o rozpoczęciu własnego biznesu związanego z technologią Web3 lub chcesz w przyszłości zostać specjalistą od tych tematów, to jedną z najistotniejszych rzeczy będzie poznanie i zrozumienie zasad panujących w świecie Web3. Te fundamenty będą stanowić o dalszym sukcesie. Jeśli więc zależy Ci na świadomym wejściu do Internetu przyszłości to ten kurs jest idealny dla Ciebie. Biorąc w nim udział, zyskasz okazję by poznać wszystkie najważniejsze pojęcia związane z Web3 i zdefiniować swoje własne cele. Dowiesz się, jak założyć portfel, zarządzać swoimi cyfrowymi aktywami, zadbać o bezpieczeństwo Twoich danych w Web3, a także jak stworzyć whitepaper do własnego projektu.

Twórcą kursu jest Szymon Paluch, konsultant Web3, blockchain i technologii przyszłości. Na co dzień zajmuje się strategicznym wsparciem w zarządzaniu technologiami IT. Przez ostatnie lata współpracował z ponad 30 klientami, którzy zaufali mu w zakresie skutecznego rozwoju projektów cyfrowych, m.in. Philips i Tauron.

Do tej pory w kursie Fundamenty Web3 wzięło już udział niemal 100 osób – developerzy, product managerowie, marketingowcy i founderzy. Ich opinie znajdziesz tutaj. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy pracujesz już w IT, program ten dostarczy Ci wiedzy i doświadczenia potrzebnego do zrozumienia zasad kierujących światem Web3. Możliwości, mnogość ofert pracy oraz wysokie wynagrodzenia sprawiają, że jest to bardzo atrakcyjny rynek.

Dla kogo jest ten program?

Zastanawiasz się, czy dołączyć do kursu Fundamenty Web3? Na stronie kursu możesz sprawdzić lekcję DEMO – dzięki niej zorientujesz się, czy poziom programu jest odpowiedni dla Ciebie. Jego Twórcy sugerują, że będzie idealny dla:

 • Biz-dev w większych, innowacyjnych firmach;
  Jeśli kierujesz biznesem, rozwojem innowacji czy RnD, w większej firmie, zapewne interesują Cię nowe szlaki technologiczne, które w przyszłości pozwolą zbudować konkurencyjne przewagi, tworzyć innowacyjne produkty i zdobywać nowe rynki;
 • Entuzjastów Web3 i osób kreatywnych;
  Fundamenty w połączeniu z praktycznymi zadaniami dadzą Ci pełne zrozumienie tego, czym jest Internet przyszłości, umożliwiając Ci zarówno rozpoczęcie swojej przygody ze zdecentralizowanymi aplikacjami, jak i oferując odpowiednie narzędzia do rozwoju swojego biznesu lub kariery;
 • Doświadczonych przedsiębiorców chcących rozszerzyć swój biznes o element Web3;
  Ten program da Ci kompleksowe zrozumienie Web3, jego działania i sposobów użycia, które pchną Twój biznes na wyższy poziom;
 • Start-upowców na początku drogi;
  Poznasz narzędzia przydatne do rozwoju biznesu oraz nowoczesne koncepty, które dadzą Ci pełen wachlarz możliwości podczas tworzenia innowacji;
 • Specjalistów branżowych, którzy chcą otworzyć się na możliwości;
  Kurs pomoże Ci zrozumieć co może zmienić się w Twojej pracy na przestrzeni najbliższych lat. Dzięki zrozumieniu podstaw działania systemów opartych o technologię blockchain oraz paradygmatów nowoczesnego Internetu, staniesz się gotowy na wyzwania, które przyniesie przyszłość.

Fundamenty Web3 – program kursu

Na koniec przyjrzyjmy się programowi kursu Fundamenty Web3. Szczegółowy harmonogram znajdziesz na tej stronie.

Tydzień IWprowadzenie do świata Web3;

Tydzień IIPodstawy bezpieczeństwa w świecie Web3 i działanie narzędzi finansowych;

Tydzień IIITworzenie tokenów, mechanika ich działania oraz zasady ekonomii świata Web3;

Tydzień IVPoznanie narzędzi do budowania zdecentralizowanych aplikacji Web3;

Tydzień V Tworzenie społeczności Web3 i DAO;

ProjektStworzenie Whitepaper Web3.

Dołączając do programu otrzymasz ponad 15 godzin materiałów video, 10 godzin konsultacji online, 3 spotkania live z praktykami Web3, spotkania networkingowe z innymi kursantami, projekt na zakończenie kursu wraz z feedbackiem Szymona, a także bazę wiedzy i słownik pojęć Web3.

Promocja dla czytelników Bitcoin.pl. Odbierz zniżkę na zakup programu Fundamenty Web3

Dla naszych czytelników wynegocjowaliśmy zniżkę 100 PLN w stosunku do standardowej ceny programu. Wystarczy, że na etapie płatności podasz kod bitcoinpl lub skorzystasz bezpośrednio z tego linku (wówczas zniżka naliczy się automatycznie):

Nie zwlekaj i zarejestruj się już dziś. Promocja kończy się w środę 7 grudnia.

Bitcoina i inne kryptowaluty kupisz w prosty i bezpieczny sposób na giełdzie zondacrypto.

Tagi
Autor

Dla Bitcoin.pl zajmuję się pisaniem artykułów - przede wszystkim dłuższych form edukacyjnych. Odpowiadam za prowadzenie mediów społecznościowych związanych z naszym serwisem: Facebook, Twitter, LinkedIn, Instagram oraz TikTok.

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.