Bitcoin Radio Podcast

Najlepsze altcoiny do zarabiania – Bitcoin Radio #39

Ostatni tydzień był dla branży kryptowalut niezwykle dynamiczny. Po raz pierwszy od dłuższego czasu możemy powiedzieć, że sezon na altcoiny […]

Data publikacji: 31 marca 2021

bitbay

Ostatni tydzień był dla branży kryptowalut niezwykle dynamiczny. Po raz pierwszy od dłuższego czasu możemy powiedzieć, że sezon na altcoiny rozpoczął się na dobre. Wiele małych projektów, zarówno tych nowych jak i tych które znamy z poprzedniego rynku byka perforowany wyjątkowo dobrze. To i wiele innych ważnych informacji w najnowszym odcinku Bitcoin Radio!

Open in Spotify

Dziś w Bitcoin Radio

11 lat temu odbył sie pewien pokerowy turniej. Nagroda dla zwycięzcy było 1500 BTC – wtedy równowartość 120 dolarów. Jak zapewne się domyślacie, w 2021 roku suma ta pozwoliłaby nie tylko na dobry obiad, ale także na dostatnia emerytura w cieplejszym klimacie. Historia analogiczna do Bitcoinów Pizzy Laszlo Hanyecza – mimo to bawi za każdym razem.

Cardano znajduje się ostatnio w centrum uwagi. Powodem jest nie tylko osiąganie ATH przez coin ADA, ale także odważne wypowiedzi Charlesa Hoskinsa, który stoi na czele projektu. Cardano zarzuca się brak faktycznej użyteczności. W tym tygodniu jednak dowiedzieliśmy się, że projekt szykuje się do przełomu. Już w przyszłym miesiącu uruchomione zostaną smart contracts.

Michael Saylor z Microstrategy stanie się bohaterem kącika wrozenia z fusow w 39 epizodzie Bitcoin Radio. Saylor twierdzi, że Bitcoin osiągnie cenę 5 milionów dolarów. Serio. Na poważnie. To trochę zabawne, biorąc pod uwagę, jak bardzo jego spółka jest “zapakowana” w króla kryptowalut.

Temat tygodnia

Tematem tygodnia jest oficjalnie rozpoczęty altcoin season. Popularny kryptowalutowy analityk i youtuber Ben Armstrong podzielił sie swoja opinia na temat obiecujących altcoinów, ktore kosztuja mniej niz $1 za sztukę.

na liście znalazły się pozycje nowe, ale także takie, ktore juz dosc dobrze znamy. Co ciekawe, każda pozycja przedstawiona przez Armstronga w ostatnim czasie zaliczyła gwałtowny wzrost ceny (nawet o kilkaset procent).

Propozycje Armstronga nie są jednak w tym wszystkim najważniejsze. Przede wszystkim chodzi o to, że wreszcie możemy powiedziec, ze Bitcoin przestaje dominować w kwestii tempa wzrostu. Wiele altcoinów rośnie o wiele szybciej os tworu Satoshi Nakamoto – co to sugeruje? Inwestorzy prawdopodobnie chca zarobic duzo i szybko na czymś, co nie jest tak drogie jak BTC – da sie to zrozumiec. To jednak bardzo przypomina fazę rynkowej manii z 2017/18 roku. Pamiętacie, jak to się skończyło wtedy? No wlasnie.

Invest Cuffs 2021

geco one rejestracja

rozliczanie kryptowalut rozlicz kryptowaluty

Black Friday Promotion

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.