Malta AI and Blockchain Summit [50% zniżki na bilety]

2019-09-25 Najważniejsze wydarzenia

Malta AI & Blockchain Summit to wydarzenie, które powinno zainteresować wszystkich fanów nowoczesnych technologii z naciskiem na sztuczną inteligencję (AI) […]

Malta AI & Blockchain Summit to wydarzenie, które powinno zainteresować wszystkich fanów nowoczesnych technologii z naciskiem na sztuczną inteligencję (AI) i blockchaina. Ponadto mamy dla was 50% zniżki na bilety na ten event!

Dlaczego warto wybrać się na Malta AI & Blockchain Summit?

  • Swoją wiedzą i doświadczeniami podzieli się ponad 200 prelegentów, wśród których znajdą się eksperci tacy jak Tim Draper, Anthony Pompliano czy Tone Vays;
  • Spotkamy tam przedstawicieli około 300 firm z branży blockchain i kryptowalut;
  • Organizatorzy przewidują, że w wydarzeniu weźmie udział 8000 osób z całego świata, a więc będzie to perfekcyjna okazja do networkingu;
  • To wszystko w otoczeniu pięknych maltańskich krajobrazów!

Prelegenci – będzie kogo posłuchać!

Malta AI & Blockchain Summit W gronie prelegentów można dopatrzyć się sporej liczby rynkowych gwiazd, o których często piszemy również na naszych łamach Bitcoin.pl.

Z wypiekami na twarzy czytasz nowe prognozy Tima Drapera? Na Malta AI & Blockchain Summit będziesz mógł go zobaczyć  i posłuchać na żywo! A możesz bardziej interesują cię poglądy Anthony’ego Pompliano? Tak, także on jest na liście wystąpień.

Na rynek kryptowalut powraca z nowym startupem założyciel pierwszej chińskiej giełdy cyfrowych walut. Mowa o Bobby’m Lee. Jego również spotkamy na tym wydarzeniu.

Sporo kontrowersji (a może i ożywioną dyskusję) wywołają zapewne słowa Craiga Wrighta. Samozwańczy Satoshi Nakamoto budzi skrajne emocje (z naciskiem na te negatywne), ale na pewno warto będzie go posłuchać i może wejść z nim w polemikę. Może ktoś w końcu publicznie udowodni mu, że to nie on stworzył Bitcoina.

Grono gwiazd dopełniają profesjonalni prawnicy, politycy i biznesmeni, którzy zajmują się blockchainem, kryptowalutami i sztuczną inteligencją. Honorowym gościem będzie premier Malty Joseph Muscat. Jest on politykiem, który powinien uchodzić za wzór, który otwiera dla swojego kraju nowe furtki do rozwoju.

Blockchainowe Oscary

Ponadto w ramach konferencji rozdaną zostaną „A.I. & Blockchain Awards”. Dokładnie 7 listopada 2019 r. w hotelu Intercontinental na Malcie nagrodzone zostaną „najważniejsze i najbardziej intrygujące i kreatywne projekty technologiczne rzucające wyzwanie konwencjonalnej technologii”. 

Malta AI & Blockchain Summit: kiedy i gdzie?

Malta AI & Blockchain Summit odbędzie się w dniach od 7-8 listopada 2019 w hotelu Intercontinental na Malcie.

Dla naszych czytelników załatwiliśmy zniżkę na bilety. Wystarczy w czasie zakupu podać hasło: BitcoinPL50.

Zachęcamy też do odwiedzenia strony wydarzenia – link znajdziecie tutaj.

Do zobaczenia na Malcie!

https://www.youtube.com/watch?v=wd8Ocq3Xzc0

Tagi
ai Blockchain blockchain konferencja konferencja Malta malta ai & blockchain summit sztuczna inteligencja wydarzenie bitcoin

Newsletter

Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

>

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.

bitbay rejestracja na gieldzie gielda geco one
rozlicz kryptowaluty

Redakcja Bitcoin.pl ostrzega:
Uważaj na oszustów. Dbaj o bezpieczeństwo.