Rozgrywka zawiera serię przygód i zadań. Ma ona celu przygotowanie społeczności do walki z hakerami. Moduły edukacyjne w postaci gier zakładają system ekskluzywnych nagród po ukończeniu każdego poziomu. Firma Ledger jest przekonana, że ich projekt – LedgerVerse – wesprze ich wizję dotyczącą zabezpieczania zasobów cyfrowych oraz produktów Web3. Po ukończeniu „The School of Block” gracze staną się „Prawdziwymi Mistrzami Crypto Security”.

🔐 We’re partnering with @Ledger to secure the #Metaverse and increase security, education & support for users! They will be building a hub on their LAND, providing users with support alongside learning and gamified experiences inside #TheSandbox! pic.twitter.com/kfTWECRp95

— The Sandbox (@TheSandboxGame) April 4, 2022

Współpraca między The Sandbox a Ledger została oficjalnie ogłoszona na konferencji Non-Fungible, która odbyła się w Paryżu. Partnerstwo ma na celu zapewnienie bezpieczeństwa w świecie The Sandbox i stworzenie wirtualnej przestrzeni dla działań Ledgera. Ta będzie miejscem edukacji ludzi na temat cyfrowych aktywów. Istotną cechą produktów Ledgera jest to, że ich portfele pozwalają ludziom na przechowywanie swoich kryptowalut offline, zmniejszając ryzyko ich utraty w wyniku włamań do systemów blockchaina.

W rzeczywistości wykształceni ludzie stają się klientami firmy Ledger, dlatego chcemy tylko upewnić się, że wszyscy ludzie mają wszelkie wykształcenie, którego potrzebują, aby być bezpiecznym i właściwie zarządzać tym niesamowitym prawem i wolnością, jaką mają do samoopieki nad swoimi aktywami

– komentuje Ian Rogers, dyrektor ds. doświadczeń klienta w Ledger.

Ledger nie pójdzie na kompromis w zakresie wykorzystywania innowacji Web3 do edukowania mas. Nasza współpraca z The Sandbox i Swipe Back to początek długiego zaangażowania w budowanie bardziej integracyjnej przyszłości dla użytkowników.

– dodaje Ariel Wengroff, Globalny Wiceprezes ds. Komunikacji w Ledger.

Działania Ledgera

Ledger to francuska firma produkująca portfele, które pozwalają bezpiecznie przechowywać kryptowaluty wewnątrz minikarty chipowej. Portfel sprzętowy łączy się z komputerem przez port USB i współdziała z przeglądarką. Sprawia to, że hackerzy nie mają dostępu do poufnych danych komputera, przez co tracą możliwość kradzieży czyiś bitcoinów. Firma będąca jednym z największych dostawców sprzętowych portfeli kryptowalut, rozszerza swoją działalność w branży Web3. Producent niedawno wypuścił na rynek limitowaną edycję Ledger Nano S Plus, nowego portfela sprzętowego z obsługą NFT. W sumie Ledger sprzedał już ponad 3 miliony portfeli sprzętowych. Według oficjalnych danych, z Ledger Live korzysta miesięcznie ponad 1,5 miliona osób. Ledger Live to oprogramowanie firmy służące do zarządzania kryptoaktywami.

Na początku maja tego roku Ledger wydał swoje rozszerzenie w przeglądarce Safari o nazwie Ledger Connect. Projekt jest uruchamiany w wersji beta i początkowo będzie kompatybilny z Ledger Nano X i Mobile Safari. Wcześniej firma wprowadziła funkcjonalność smart kontraktów ekosystemu Cardano. Dla użytkowników oznacza to, że będą mogli korzystać ze smart kontraktów i wchodzić z nimi w interakcję bezpośrednio w samej aplikacji Cardano.

Tagi
ariel wengroff ian rogers Ledger ledgerverse metaverse portfele kryptowalut the sandbox

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.