Open in Spotify

Spis treści

Koniec korekty BTC

O co chodzi z korektą Bitcoina? Odbyła się w ubiegłym tygodniu i swoje źródło miała przede wszystkim w zagranicznym FUD-dzie. Okazuje się, że motorem napędowym do dużych wahnięć ceny cały czas mogą być sygnały płynące od wielkich gospodarek świata. Tym razem padło na USA.

Mimo dość drastycznych spadków, nie brakuje jednak głosów nadziei. Kryptowaluty podnoszą się z kolan, a czołowi analitycy mówią, że korekta się skończyła. Co jednak jest ważniejsze – niektórzy otwarcie twierdzą, że to nie koniec hossy i w najbliższym czasie czekają nas kolejne wzrosty.

Analitycy typują ETH jako potencjalnie mocno niedowartościowaną jeszcze kryptowalutę. Nadal musimy poczekać na jej ostateczny wzrost, jednak już teraz sygnały wydają się być dość jednoznaczne (przynajmniej dla niektórych). Rośnie bowiem liczba portfeli akumulujących duże ilości ETH. Ponadto pozytywnie prezentuje się wykres ETH/BTC.

Więcej w Bitcoin Radio

W Bitcoin Radio wracamy do historii (a raczej tragedii) Craiga Wrighta. Samozwańczy Satoshi Nakamoto wpadł na kolejny absurdalny pomysł, jak udowodnić, że jest prawowitym twórcą Bitcoina.

Elon Musk i Jack Dorsey wierzą, że Bitcoin wspiera rozwój zielonej energii… jak to jednak jest naprawdę? Czy wsparcie nie wynika tylko z rachunku ekonomicznego?

Mike Novogratz twierdzi, że Dogecoin manipuluje rynkiem kryptowalut. Aby potwierdzić swoją tezę, powołuje się na historię GameStop.

Do usłyszenia!

Pamiętajcie, że zawsze możecie złapać mnie pod adresem jedrzej@bitcoin.pl. Chętnie odpowiem na Wasze pytania.

Tagi
bitcoin radio bitcoin radio podcast ETH Ethereum koniec korekty

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.