Bitcoin Radio o Dogecoin

Kluczem do zrozumienia ewenementu Dogecoina jest śledzenie Elona Muska. Miliarder bowiem po raz kolejny tweetuje o swojej ulubionej kryptowalucie, co bezpośrednio przekłada się na wzrost jej ceny. Przypomnijmy, że Dogecoin w ostatnim tygodniu zwiększyłswoją cenę aż o 500% – to już drugi skok wartości o takich gabarytach w ciągu ostatnich kilku miesięcy.

O Doge negatywnie wypowiedział się twórca Cardano – Charles Hoskinson. Kreator ADA twierdzi, że Doge psuje rynek BTC, a sama kryptowaluta jest niebezpiecznym żartem, przez który ludzie stracą pieniądze.

To, co jednak jest najistotniejsze, to fakt, że Dogecoin jest dziś jedyną kryptowalutą, która zyskuje na wartości w trakcie wielkiej czerwonej fali na rynku kryptowalutowym. Niektórzy twierdzą, że to z powodu domniemanej reakcji USA na możliwość prania pieniędzy przez instytucje inwestujące w kryptowaluty. To z kolei może być sygnałem początku końca tego cyklu wzrostowego. Dla tych z Was, którzy są tutaj od niedawna – Bitcoin i inne kryptowaluty nie rosną w nieskończoność.

Co poza Doge?

Poza Dogecoinem możemy przede wszystkim w nowym Bitcoin Radio posłuchać o Gamerhash – polski projekt wszedł ostatnio na giełdę i odnosi spore sukcesy! Cena GamerCoina – oficjalnego tokena, urosła o kilkaset procent.

W tym tygodniu doszło również do cokwartalnego burna tokenów BNB – jak zawsze może się to przyczynić do wzrostu ceny.

W odcinku poruszymy także temat tajemniczej, wielorybiej transakcji na Bitcoinie.

Tagi
Binance bitcoin radio bitcoin radio podcast dogecoin

Newsletter Bitcoin.pl

Więcej niż bitcoin i kryptowaluty. Najważniejsze newsy i insiderskie informacje prosto na Twój email.

Dbamy o ochronę Twoich danych. Przeczytaj naszą Politykę Prywatności.